| Rioko a întrebat:

Cum ar arata pentru voi fata perfecta?
Dar baiatul perfect?

Răspuns Câştigător
| pinkdark a răspuns:

Eu sunt fata, asa ca.pentru mine baiatul perfect ste ala care nu se drogheaza, nu bea in abuz...care stie sa respecte fata.bine inteles daca primeste respect si el, SI...

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Baiatul perfect...Doar aspect sa inteleg.Pai:blond,ochi albastri freza e optionala : ceva in genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0, http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:58&biw=1024&bih=574
sau http://www.google.ro/......tp?/imgres r:20, s:0.;))

| Libelle a răspuns:

Saten/brunet cu ochi verzi.
Si sa semene cu Voicu Panzarustraight face

wtf? Am sa iti zic cand am sa il (re)gasesc

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Blond, ochi albastri, inalt, sa nu fie cocalar, cu simtul umorului.

O seara placuta.

| User a răspuns:

Si...
... nu stiu ce sa zic. nu cred ca exista fata perfecta. Sau existathinking

| saymoon a răspuns:

De obiceu nu ma prea intereseaza asta, dar daca totusi ar fi mi ar placea sa arate ca David Archuleta, sau in locul ochilor verzi, sa fie albastri.
Dar acum la mine conteaza foarte tare caracterul.Aspectul fiind pe locul 2.

| Ics a răspuns:

Niciodata Nu O Sa Gasesti Fata perfecta. Poate Ca Da Arata Foarte Bine Dar La Comportament Sa Lase De Banuit. Conteaza Felul Cum Va Intelegeti. Nu Te Uita Numai La Frumusete. tongue

| BlackDemon a răspuns:

Baiatu perfect? pai brunet sau saten cu ochi caprui sau albastri sa aiba parul mai lung si sa adopte un stil mai controversat; sa fie mai inalt ca mine cu 10 cm happy

| Ramo024 a răspuns:

Brunet, cu ochii caprui sau verzi, bine facut, frumusel la fata.

| piroska a răspuns:

Eu sunt baiatul perfect