| CrazyYoyo a întrebat:

Cum despart 2 persoane tinand cont ca si fata aceea s`a bagat in relatia mea?
Ps: nu vr rasp de genu` "nu e trebuie ta" "nu`i frumos ce faci" "nu`i bine sa te bagi intre ei" vr doar idei atat kiss
Funda kiss

Răspuns Câştigător
| Dэnysh a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi daca ai face-o pe ea contra lui... chiteshte momentu cind sint impreuna si trimetei lui un mess anonim gen:"mmm ce bine a fost aseara, si ma bucur ca esti deaccord so lasi pe toanta aia a ta si sa fii cu mine, asta da dovada ca chiar ma iubesti si ca intr-adevar sint asa cum ai spus tu:CEA MAI IMPORTANTA FATA DIN VIata TA" si ea sa vada mesaju acesta. si asa repeta de mai multe ori, pina ea ii va da papucii..bafta' mie mi-a reusit sa-i despart pe doi.simplu din ambitzie, cei drept pe urma si un mersi enorm am primit de la el...bafta

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

N-are rost sa depui efort.Tu vrei doar sa te razbuni pe el, inteleg.Foloseste aceeasi metoda pe care a folosit-o fata respectiva.Hm.
O varianta ar fi..macheaza-te,aranjeaza-te,mai bine zis infrumuseteaza-te, si du-te la baiat.In fata ei o sa-l saruti, sau faci intr-un fel sa vina cand va sarutati sau stati imbratisati.
A doua varianta:
Vorbeste cu baiatul, spune-i ca fata este o mincinoasa care te uraste inca de cand erai mica bla bla...prefate ca ii esti alaturi lalala...
Sau pe scurt ia-l in brate, saruta-l langa fata aia.Forta/nefortat,pe ascuns apoi sa va vada ea.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Nici o rautate...mi se pare normal sa te bagi si tu in relatia ei daca si ea s-a bagat in a tawinkingpentru inceput da-te la prietenul ei, dar in fata ei si el trebuie sa iti raspunda avansurilor. daca chiar vrei sa o faci geloasa

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Inventezi minciuni pe care sa le zici amandurora sau ispitesti baiatul cu care e acea fata, dar tot nu e frumos ceea ce faci! laughing

| Nicux1 a răspuns:

Esti diabolica.

| Chriistos a răspuns:

"Razbunarea e cea mai josnica arma a unui razboi."-citatul meu preferat.
Acum sa trecem la lucruri serioase, baga "strambe" intre ei, da-te la prietenul ei, spune-i lui ca ea si-a tras-o cu altul si erai si tu acolo, dar toate astea sub anonimat.

| AndreeaaD a răspuns:

In calitate de utilizator TPU am dreptul sa iti dau un sfat, indiferent ca va corespunde sau nu cu opiniile tale.
Chiar daca nu este un raspuns la intrebarea ta, eu te sfatuiesc sa renunti la razbunarea asta patetica si sa fii tu cea inteleapta.
Sunt de acord ca ceea ce a facut acea fata nu a fost corect.Nu trebuia sa se bage in relatia ta, asta e clar, dar nu iti vei relua relatia daca i-o strici pe a ei.Si daca de ea nu iti pasa gandeste-te la iubitul ei. Poate ei se iubesc si nu trebuie sa ii faci sa sufere, totul se va intoarce impotriva ta apoi.
Iti sugerez sa afli de ce s-a bagat in relatia ta, sa ii ceri o explicatie, daca nu ai facut-o si sa rezolvi alfel lucrurile.Razbunarea nu te va ajuta. Daca faci asta dai dovada de lasitate pentru ca nu esti in stare sa infrunti lucrurile si sa gandesti responsabil.
Probabil ca o sa zici ca am batut campii si eventual o sa ma injuri, dar crede-ma tot ce ti-am zis e pentru binele tau.Tu alegi!

| Mitzuk a răspuns:

Pai fa rost de nr lui si trimitei mesaje de genu:si mie mi-e dor de tine...sau abia astept sa te vad...in caz de suna inapoi nu-i raspunzi happy, si sa nu se stie ca tu esti acea persoana care trimite sms-urile..intr-un fel ea sa isi de-a seama k el are pe altcineva.chestii de astea. sper ca te-am ajutat cat de cathee hee

| Zadie a răspuns:

Saruta-i gagiu' si fa in asa fel ca ea sa va vada!hee hee [chiar daca dupa aia te speli cu sapun in gura big grin]

| cypryk92 a răspuns:

Fa si tu ce a facut eawinking

| Adrian9019 a răspuns:

Cel mai bine ti-ai vedea de scoala si ai lasa iubirile astea de 12-13 ani pentru mai tarziu.