| Michael Jackson a întrebat:

Cum pot sa despart 2 persoane care sunt impreuna? Rasp. obligatoriu!

Răspuns Câştigător
| Miniiii a răspuns:

Pai mai intai o iei pe fata si ii arati tipi draguti peste tot sau mai bine ii spui ei sau baiatului ca o inseala sau il inseala si eu am incercat si mergewinking

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Iti trebuie un bisturiu ascutit!

Răspuns utilizator avertizat
| ELLSSA a răspuns:

Bai Michael Jackson ce minte diabolica ailaughing

| buterfly a răspuns:

Pai de ce ai face asta? Nu cred ca e intocmai ok!tongue

| TormentOfSins a răspuns:

Desparti doar daca sunt probleme in acel cuplu, asa ca ai nevoie de informatii de cum le merge impreuna si actionezi. Daca nu sunt probleme in cuplu creeaza tu situatii si pentru fata si pentru baiat ca stii ca omul este inclinat spre a pacatui si va pica daca pana la urma.

| dilayla a răspuns:

Pai nu-i desparti, ce esti tu sa desparti oamenii? nu ai auzit ca fiecare avem dreptul la propiile decizii si altiii sa nu se bage in viata noastra? rusinica! pup

| clody83 a răspuns:

De cand sunt impreuna? de ce vrei sa ii desparti?

| Birdgirl a răspuns:

Raspuns obligatoriu?! raised eyebrows De unde pana unde? Si nu e frumos sa desparti 2 persoane, sa stii happy

| Cineva_3810 a răspuns:

Hai sa-ti zic o mica povestioara, un sfat, chiar daca e prea tarziu sa primesc funda sau chiar daca e prea tarziu sa mai schimbi ceva.
asa am vrut sa fac si eu acumvreo 2-3 luni.
imagineaza-ti ca in tot timpul asta eu am incercat sa despart 2 persoane. de ce? pentru ca mie imi placea.si inca imi place de baiatul respectiv. ideea era ca eu eram "prietena"" cu fata respectiva asa ca nu puteam sa aplic o metoda traditionala de despartire, trebuia sa fac ceva in asa fel incat ea sa nu isi dea seama caeu am fost cea care i-a despartit. in fine, ei s-au mai certat dar tot impreuna au ramas. fupa putin timp am auzit-o pe ea laudandu-se la altii ca ea are alt prieten, asa ca am facut in asa fel incat "el" sa afle. si s-au despartit. la vreo saptamana dupa chestia asta m-am sarutat cu el la o provocare si fata a aflat fara sa ii zic eu. de atunci noi doua suntem certate si nu ne suportam.
ideea e ca am reusit sa ii despart, m-am sarutat cu el (nu a avut nicio ezitare) si tot habar nu am daca ma place si nu suntem impreuna. crezi ca are vreun rost sa distrugi relatia unor oameni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i pe ei sa decida, nu e cazul sa te bagi tu intre ei, e numai si numai treaba lor.

| 2middlefingers a răspuns:

Ia-ti gandul!

| costel_4263 a răspuns:

Simplu! pui linie intre ei, si deja sunt despartiti.

| bobby_9594 a răspuns:

Hei tu michael jeckson! tie ti-ar placea sa te desparta cineva de iubita ta? pune-ti intrebarea, si apoi cauta singur raspunsul!

| mambosa a răspuns:

Mai Michael laughing esti comic/a!laughing ce ai cu oamenii? da`le pace sa`si traiasca povestea. poti sta fara probleme pentru ca intr-un final se vor desparti daca sunt adolescenti happy asa ca mai bine sa-ti vezi de trebusoara ta. nu are rost sa-ti faci dusmani pe tema asta, nu se merita. pupu