| Amy_2364 a întrebat:

Cum pot sa despart 2 persoane care sunt impreuna tinand cont ca sunt adulte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a unit Dumnezeu, omul sa nu desparta.

19 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sa zicem ca reusesti sa-i desparti si ce ai rezolvat cu asta? Tu nu vei fi niciodata ea si nici nu vei primi ce a primit ea(sufleteste, vorbind)

| monyk a răspuns:

Buna, nu este bine sa faci asta, pentru ca nici tie nu ti-ar placea sa patesti asta...mai bine accepti realitatea si iti vezi de viata.

| Psihoyounger a răspuns:

Prefer sa nu spun nimic altceva. Scuza-ma, dar nu cred ca tu te-ai simti bine daca ai fi in locul celor pe care vrei sa ii desparti. Nu e ceea ce ai vrut sa auzi, si poate voi primi "stupid" dar asta imi e parerea.

Psihoyounger

| albastrel a răspuns:

Mai bine orienteaza-te spre cine e liber! nu despartii 2 persoane daca se iubesc... daca decat unul iubeste nu este nevoie sa ii ceri tu sa se desparta de el/ea daca te iubeste o va facewinking

| naya a răspuns:

Folosindu-te de ce ai mai bun de la mama natura.acum depinde ce anume in cazul tau. mintea sau... oricum ar fi, succes si pe viitor si fereste-te de cei care isi baga coada.

| Dorinel a răspuns:

Tu esti copilu si vrei sa desparti pe mama si pe tata nu? sau cum vine asta?

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Hmm...Nu e prea bine ce faci dar...Sa zicem,
Ei vorbesc despre haine, vine alta femeie tot adulta convingi tu pe cineva si zice "vezi ca mi-am uitat sutienul in patul tauhee hee"si apoi speram ca se cearta succes!

| yuli10 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? sau e o intrebare generala, ai vrea sa stii cum s-ar putea face asta?

| Letytzy@ a răspuns:

Nu ai face bine daca i-ai desparti.Gandeste-te cum ar fi daca tie ti-ar face cineva asta. Din punctul meu de vedere orienteaza-te spre o persoana libera.

| Puiutz a răspuns:

Dar de ce sa-i desparti?straight face. gandeste`te de doua ori inainte. persoanele respective. se iubesc. Si nu ar fi ceva frumos worried.
Deacord cu aminadab.happy

| margaritar a răspuns:

Nu gandesti prea binehee hee..."Ce tie nu'ti place altuia nu'i face"winking

| vyol3ta a răspuns:

Dar tu cum te-ai simti daca cineva ar incerca sa te desparta pe tine de o persoana draga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wai dar de ce ai face asta?sigh
Banuiesc ca`l iubesti pe 'tip'...sad. Dar totusi.gandeste`te ca nu e singurul barbat de pe acest pamant!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, Dumnezeu, ai vrea sa faci asta? Daca te plictisesti, tricoteaza si tu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia omoara ataca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai greu, dar doctorii au reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca toti gresiti indreptandu va sa ganditi ca poate fata vrea sa desparta pe cineva ca sa ramana ea cu baiatul. dar poate nu e asa? poate vrea sa si desparta mama de un tata pe care ea nu il vrea.pe care nu si l doreste pentru maicasa... poate are motive intemeiate sa faca asta
Spun asta din proprie experienta pentru ca si eu am incercat sa fac asta si aproape am reusit. dar eu am motive ffff convingatoare ca sa fac asta?
Ce ati spune daca mama ar sta cu unul care pur si simplu isi bate joc de ea? care e insurat si cu un copil si o minte ca e singur? ca nici o data nu a fost insurat? ca o iubeste si multe minciuni de genul? bineinteles nu este vorba de un roman ci de o persoana cu obiceiuri fff diverse. legi si o religie fff diversa de aceea pe care o avem noi?'in casul asta chiar nu as avea motiv sa incerc sa ii despart?
poate acesta e si cazul fetei!
daca e asemanator ca situatia mea atunci ai mare dreptate fata insa daca vrei sa i desparti numai ca sa ramai tu cu el...las o balta mai sunt miliarde de baieti.batting eyelasheshee hee; succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaa ca si in cazul meu! imi poti lasa id tau? te rog frumos

| MeMe a răspuns:

AMY, in puii mei! Calmeaza-te!