| IrenneDrt a întrebat:

Cum devii expert TPU? [DAU FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Trebuie sa ai macar 500 de raspunsuri oferite. Apoi trebuie ca din totalitatea raspunsurilor oferite o mare parte sa fie si castigatoare. Conteaza mult si modul in care obtii aceste fundite ( raspunsuri castigatoare ). Trebuie sa provina din intrebari diverse dintr-o multitudine de categorii. Trebuie sa dai dovada de bun simt, dorinta sincera de a ajuta si sa scrii corect. a si am uitat happy trebuie din toate raspunsurile sa ai raspunsuri foarte multe inteligente, folositoare si fundita

sper ca te-am ajutathappy

FUNDA?

12 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Adreseaza intrebarea in exclusivitate, expertilor TPU.

| Sara2 a răspuns:

Primind f multe puncte, adica trebuie sa ajuti si ei sa considere ca ai dat raspunsuri folositoare incat sa primesti funditele pup :*

| Anileda a răspuns:

Acceseaza Intrebari frecvente si ai sa gasesti raspuns la intrebarea ta.happy

| ELD a răspuns:

Pentru a deveni expet trebuie sa strangi cat mai multe fundite si puncte si sa fi apreciata pe acest site pentru raspunsurile folositoare [sfaturile] pe care le dai.Bafta!

| evoke a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU, trebuie sa ai multe raspunsuri folositoare, inteligente si care le folosesc celor care le-ai raspuns. Inafara de asta, mai trebuie sa ai si multe puncte plus fundite. :]
Sper ca te-am ajutat. :]

| bbe a răspuns:

Daca ai multe fundite...

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai prin cat mai multe raspunsuri concrete, la fiecare raspuns cineva daca vrea da o fundita si se aduna puncte din ce in ce mai multe, asta nu ar trebui sa fie gen o competitie cine are cele mai multe puncte, raspunzi pentru ca stii si vrei sa ajuti pe cineva.

| Georgyana98 a răspuns:

Trebuie sa ai macar 500 de raspunsuri oferite. Apoi trebuie ca din totalitatea raspunsurilor oferite o mare parte sa fie si castigatoare. Conteaza mult si modul in care obtii aceste fundite ( raspunsuri castigatoare ). Trebuie sa provina din intrebari diverse dintr-o multitudine de categorii. Trebuie sa dai dovada de bun simt, dorinta sincera de a ajuta si sa scrii corect. a si am uitat happy trebuie din toate raspunsurile sa ai raspunsuri foarte multe inteligente, folositoare si fundita

sper ca te-am ajutathappy

FUNDA?happy

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari, dar inteligent, la mistocareala, cu stiinta necitita, cu multa intuitie, exprienta si cu mult bun simt ca si"bro"sau amuzant si vei fi pe podium OK
[funda?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa fii in top 50 si sa ai foarte multe fundite.:d

| Cineva_1522 a răspuns:

Trebuie sa strangi foarte multe fundite sa raspuns la foarte mute intrebari sa ai punctaj foarte mare sa ai multe raspunsuri amuzante folositoare ...alea de acolo... fundasmugsmug?

| GeorgiaA15 a răspuns:

Cred ca trebuie sa pui multe intrebari sa raspunzi la multe intrebaribig grin... u ce zici?big grinFunda?