| R0b3r7o a întrebat:

Cum devii expert toti pentru unu, unu pentru toti?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

E numai "Toti pentru unu" si devii expert atunci cand ti se acorda aceasta calitate de catre echipa TPU. Pentru aceasta trebuie sa muncesti mult, respectiv sa dai multe raspunsuri bune si folositoare. Succes!

| Sin a răspuns:

Poti incepe prin a nu mai pune intrebari idioate gen
"Ai id de mess? Care e?"
"cati ani ai?"
"ai prieten/a"

| EUSIATIT a răspuns:

Trebuie as muncesti. sa fii impartiala sa dai rasp cit mai convingatoare.sa fie apreciate rasp tale [multumitoare pentru cei care au pus intrebarea si sa ti de afundita sau sa fie rasp folositor. apoi sa fii propusa de ceilalti experti si prieteni de pe site care te vor avansat. o zi bine

| Miha a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de funditetongue

| mafi5 a răspuns:

Trebuie sa faci multe fundite!
fundita?laughinghee hee