| AstaMica15 a întrebat:

Cum e atunci cand cel pe care iubesti iubeste pe alta?

Răspuns Câştigător
| PopescuAdina a răspuns:

Frumos. Daca ai ambitia sa lupti pentru cel pe care il iubesti.
Daca nu, normal este destul de urat happy

5 răspunsuri:
| Bianca_2742 a răspuns:

Super najpa exact cam asa sunt eu dar nu stiu dacaiubeste p alta.

| ilegale a răspuns:

Crede.ma super naspa sad

| ValyMha a răspuns:

E dureros si destul de urat singura cale este sa gasesti pe altcineva de care sa iti placa si sa il uitio cat mai repede deoarece o sa suferi daca vezi persona aceaia cu altcineva... fundita?

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Iti spun cum e cand cea pe care iubesti iubeste pe altu... este de cel mai multe ori frumos fiindca iti da ambitia sa dai tot ce poti mai bun din tine dar sa dai impresia ca e doar putin din ce poti face pentru a impresione persoana iubita... dar de alte ori este foarte dureros, iti pierzi sperantele vazand cum persoane pe care placi incepe sa se dea la altu, dar daca fata de care iti place este desteapta si stie sa se comporte cu altii iti ridica moralul cand nimeni nu poate face asta

| Bibb1 a răspuns:

Dureros...