| sHellby a întrebat:

Cum e atunci cand iubesti pe cineva, iar acela nu te iubeste?

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Greu...Intotdeauna va fi greu sa treci peste un moment ca acesta plin de suferinta, pentru ca nu ai cum sa nu suferi. Trebuie sa inveti sa le raspunzi oamneilor cu aceeasi moneda: indiferenta. Indiferenta doare cel mai tare(mai ales daca vine din parte celui iubit). De multe ori ni se intampla sa oferim indiferenta acolo unde ni se ofera iubire si sa oferim iubire acolo unde primim iubire.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E ceva peste care daca vrei treci.Si atata timp cat esti constient de asta nu te lasi afectat, stii sa pui punct suferintei

Si trebuie` sa iei lucrurile in ordine, nu cu ochii in lacrimi si durandu-te capul

Gandesti asa:nu ma iubeste=nu am nicio putere
nu ma iubeste=nu e vina lui/ei.nu poti forta pe nimeni sa te iubeasca
nu ma iubeste=Dumnezeu stie ce face, de ce face. daca nu te iubeste acum e viata inainte
daca nu te iubeste el/ea=poate sa fie altul/alta mai bun

Vezi...nimic nu e degeaba pe lumea asta
totul e o incercare

Stefan
| Stefan a răspuns:

Toate fac parte din viata noastra de aceia suntem datori sa avem curajul si puterea sa o luam de la capat ca si cand nu s-ar fi intamplat nimica. Timpl le rezolva pe toate si vindeca toate ranile trecutului.

| Rubi91 a răspuns:

E cel mai dureros sad

| MosonitorA a răspuns:

Esti trist

| AstaMica15 a răspuns:

Rau crede-ma stiu cum e