| kiss100 a întrebat:

Cum e fata perfecta pentru voi (baieti)? (atat fizic cat si psihic) happy dau fundita big grin ( scuzati categoria-e cea mai vizitatabig grin)

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pentru mine mai putin conteaza aspectul fizic, dar tot ce conteaza pentru mine e caracterul si o singura calitate trebuie sa aiba pentru mine, aceea fiind de a NU fi curva! CEEA CE GREU GASESTI!

| Cosmiinna a răspuns (pentru daassh):

Da şi un băiat calumea care să te aprecieze şi să nu îşi bată joc unde găseşti? că eu până acum nu am găsit nici unul, toţi preferă curvelelaughing deci e problemă la mine nu?

| daassh a răspuns (pentru Cosmiinna):

Mediul din care vin eu implica cam asa baietii calumea in cautare de partenere pe masura, dar nu gasesti, curvele sunt procentul cel mare din intreaga masa de fete, iar cat despre tine nu e problema la tine, ci la ei, dar baietii care-i "vezi" si îi intalnesti cel mai des, sa fi sigura ca nu fac parte din categoria acelor "tipi", ca sa gasesti un asemenea exemplat(ca si fata sau baiat) trebuie cautat, nu se gaseste peste noapte, iar parerea mea cei mai multi sunt chiar tipii aceea care nu se prea "baga" in seama, chiar aceea ca nu "combina" la fete si acesta este motivul de care voi fetele calumea nu gasiti asemenea baieti, cel putin asta e parerea mea.Succes!

| Cosmiinna a răspuns (pentru daassh):

Ok am sa iau in considerare sfaturile tale, multumesc!:*

| daassh a răspuns (pentru Cosmiinna):

OK, sper ca ti-au fost de folos tie si celorlalte fete, si nu numai, care o sa citeasca( si scuzati greselile de ortografie si de exprimare, graba strica treaba).Cu placere, oricand!

8 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Buna (fizic) si destul de proasta incat sa le inghita toate prostiile si minciunile.

| Iwan a răspuns:

Nu exista o fata perfecta, perfecta este pentru cel ce o iubeste. Nu il intereseaza defectele, sau cum arata, pentru un baiat mai mult conteaza ca acea fata sa fie ea, sa nu se prefaca, sa nu isi schimbe stilul, sa fie ea insasi.

| JustCosmin a răspuns:

Eh hai ca asta e culmea. Trebuia sa apara si o intrebare de asta dupa intrebarea care face referire la baiatul perfect.

| Vibrations a răspuns:

Frumoasă si proastă. Și nimfomană!