| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti, cum vedeti voi fata perfecta? Din toate punctele de vedere (fizic,psihic, social etc.).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei Cristina, daca este isteata si sufletista poate sa fie si muma padurii tongue

| vnvrgvskjdv explică (pentru anonim_4396):

E CristiANA...serios..ai iesi cu muma padurii daca e un om dulce(sa zic asa)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Scuze, ma refeream la fizic muma padurii. Da, asa iesii! tu crezi ca ai mai mult de castigat daca o fata e frumoasa si inculta? poate in vechea meseriewinking

| vnvrgvskjdv explică (pentru anonim_4396):

Nu nu ai de castigat.ai dreptate dar de obicei barbatii nu vad prea mult dupa fizic asa a...ma miram

| anonim_4396 a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Unii dintre ei, ai dreptate, cauta sa te debarasez de asfel de oameni, ca este baiat sau fata, deoarece "in fata te vorbeste bine iar in spate loveste-n tine", baga la cap aceste vorbe din batrani ca iti vor fi de mare folos

| vnvrgvskjdv explică (pentru anonim_4396):

OK mersi.Bafta in contunuare :*!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Sa fi iubita!

13 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Fata perfecta intrupeaza balansul perfect dintre iubire fata pe sine-cei din jur-persoana iubita.corpul ei arata bine fiindca ea are grija de sine(a nu se intelege 90-60-90).e o persoana vesela, mereu zambitoare si draguta cu cei din jur.inteligenta troneaza fiindca altfel e doar o pitipoanca iar ca social e prietena cu toata lumea dar nu intrece nici o data masura

| bogdan72 a răspuns:

Ca fizic nu acord o atentie deosebita marimii formelor, dar imi place sa fie "curbata". Adica nici plata nici batoasa. Sa aiba trupul ala specific de femeie. Bineinteles ca e necesar sa fie si frumoasa la fata.

Ca psihic: inteligenta si in rest trebuie sa ma inteleg bine cu ea. Nu am de ce sa ridic pretentii inutile legate de alte aspecte cat timp ne intelegem de minune.

Social: aici nu stau nici eu foarte bine... nu am pretentii.

| diabolykull a răspuns:

Frumoasa, nivel mediu de inteligenta, cu forme bine definite si rotunde, si dragastoasa, sincera.

| dani701 a răspuns:

Buna Cristianahappy!
Fata perfecta zici? Pai perfectiunea e pretutindeni dar trebuie sa o observi! Orice fata poate fi perfecta. Atat am avut de zishappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru dani701):

Nu exista perfect decat la conjugarea verbelor laughing

| dani701 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corectlaughing

| vnvrgvskjdv explică (pentru dani701):

Nu ma refer la perfect adica...sa arate perfect...Ci la cum ati vrea voi sa fie, nu sa fie o papusa.