| MyNameIsAndreea123 a întrebat:

Stie cineva cam ce se face la masaj erotic?

11 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Incepi cu un masaj normal, la picioare, spate, abdomen, etc ( dar sa stii ce faci, ca apoi ii dai peste cap organismul, masajul sa fie cu miscari de du-te vine, dar de sus in jos, ca sa elimine toxinele din organism, daca masezi de jos in sus, toxinele se duc in corp, si sa nu faci masaj pe coloana )si apoi ii masezi penisul pana ejaculeaza.
Ps, sa folosesti ulei special pentru masaj, sau cel mai indicat este uleiul de masline extra virgin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Saloanele de masaj erotic sunt de faprt bordeluri mascate unde in functie de suma platita ti se ofera servicii de la un simplu masaj facut de profesioniste semiimbracate/semidezbracate pana sex normal sau cu fantezii sexuale.

| Doub a răspuns:

Se joaca sah.

| minrest a răspuns:

Eu nu am fost, dar din cate stiu sunt bordeluri in care li se provoaca barbatilor ejacularea fara penetrare, deoarece cu penetrare ar fi considerata prostitutie. Iar metodele sunt: goliciunea ambilor parteneri, frecarea cu partile erogene ale corpului si masturbarea clientului de catre maseora. Sunt barbat, dar mi se pare gretos. Buna ziua.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sunt o groaza de filmulete pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=_0ukBmS1_H8

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

rolling on the floor Ma întreb ce se poate face? Hm... Logic ca matematica rolling on the floor
*sarcasm*

| peperonies a răspuns:

Mi-au facut o laba si nici macar nu mi-au facut masaj. 4/10 nu recomand.

| Lawliet14 a răspuns:

Majoritatea fac prostitutie, asta fac. Din auzite... E prostitutie mascata!

| aumih16 a răspuns:

La masaj erotic! iti freaca alea bijuteria! masturbare adica! poate sa iti faca daca esti cuminte! si sex oral! dar si sex anal! depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woai ce li-se scoala la aialaughing)

| Ruklerino a răspuns:

Da te duci si te maseaza peste TOT