| efimash a întrebat:

Cum e posibil asa ceva sunt baiat, am varsta de 21 de ani nu am intretinur relatii sexuale de 3-4 luni aproximativ, ma uitam la niste scene erotice si fara sa ma masturbez am ejaculat. ejaculare doar din contact vizual cum e posibil ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este un fapt normal/banal care se poate produce din cauza excitarii prea intense indiferent de natura factorului care ti-a pricinuit starea respectiva. Nu reprezinta/nu se considera ca fiind anormal sa se produca asa ceva la varsta ta si mai ales in conditiile descrise deoarece presupun ca deocamdata, experienta ta sexuala este foarte mica sau poate chiar inexistenta iar stresul hormonal unul foarte intens. Ar fi indicat ca din cand in cand sa-ti mai golesti si tu "outele" de samanta acumulata. Multa sanatate.