| efimash a întrebat:

Cum e posibil asa ceva sunt baiat, am varsta de 21 de ani nu am intretinur relatii sexuale de 3-4 luni aproximativ, ma uitam la niste scene erotice si fara sa ma masturbez am ejaculat. ejaculare doar din contact vizual cum e posibil ce s-a intamplat? si e problema?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai nevoie de sex URGENT

| RAY a răspuns:

Ejaculare prococe, e ceva normal, poate chiar erau frumoase fetele alea

| Emilian65 a răspuns:

Este un fenomen normal ce ti s-a intamplat.

| дфтф a răspuns:

Trebuie sa eliberezi "bestia". Masturbeaza-te mult si bine happy ori agata o fata.