| anonim_4396 a întrebat:

Cum e posibil ca himenul sa fie adanc in vagin cam de 18-19 cm? Ati mai auzit despre asa ceva?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici macar tot vaginul nu are atatia centimetri. Himenul este exact la intrarea in vagin, ca usa unei case. Vaginul are o lungime de 8-10 cm (maxim 12), apoi se trece la colul uterin. Penisul, dupa ce atinge colul, aluneca spre posterior (in fundul de sac posterior), de aceea poate intra mai mult de cei 8-10-12 cm mentionati. La 18-19 cm de intrarea in vagin in linie dreapta esti in plin uter.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wolfer18 a răspuns:

Daca e vorba de tine, atunci pune bani de o parte si du-te in Africa daca vrei sa simti si tu ceva placeri.Si nu, nu am mai auzit de asa ceva.Nu pot sa zic daca e bine sau de rau, doar ca organismul tau o sa fie foarte pretentios, dimensiunea chiar o sa conteze.

Răspuns utilizator avertizat
| Sonny_5515 a răspuns:

Si ca sa te dezvirgineze iti trebuie o bata de baseballrolling on the floor
te duci dracu ce intrebari d'asteaoh go on

| Lol_1641 a răspuns:

Wath the %#$%, 18-19cm? O. O Nici alea din file porno care isi baga in ele 3 p**i odata nu il au atata! rolling on the floor

| sefata a răspuns:

Nu e posibil tuto asa cevalaughing