| Bmw123 a întrebat:

Este posibil sa rupi himenul unei fete daca am folosit doua degete si le-am introdus in vagin adanc?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, chiar foarte probabil.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil sa-i rupi himenul si chiar sa o infectezi, daca esti murdar pe mana sau ai unghii cu care o poti rani.
In vagin se introduce un penis, daca-l ai, daca nu, incearca sa o exciti cu degetul pe clitoris, nu cu degetele introduse adanc in vagin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este bineinteles ca DA, se poate. Depinde de mai multi factori printer care grosimea degetelor tale, dar si gradul de elasticitate a pielitei respective, grosimea pielitei si nu in ultimul rand de largimea in diametru a perforatiei existente. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este posibil.

| Victoria18 a răspuns:

Logic... E evident. Bine, exista si posibilitatea ca ea sa il aiba elastic, in cazul asta, nicio sansa. Sau pur si simplu si l-a pierdut pe parcursul vietii(unele fete si-l pierd pe parcursul vietii) in urma practicarii unui sport de ex.mersul pe bicicleta.