| micutZa94 a întrebat:

Cum e prima data cind faci dragoste? regretati ca ati inceput ast a? adica si normall ca trebuie so incepi da adica poate ati inceput cu cineva care acum va facut sa suferiti?

5 răspunsuri:
| MonkeyBoss a răspuns:

De ce te-ar interesa problemele si viata altor persoane? Daca ai ceva de intrebat, sa fie strict legat de tine si de viata ta.

| Sfanthul a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine cand si cu cine incepi! Iti vei aminti de asta toata viata si pun pariu ca o sa vrei sa ai o amintire placuta!

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Este doar sex nu are importanta cu cine o faci cand si unde iportant este sa traiti momentul si atata ca dupa aia nu mai conteaza

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Am uita prima partida de sex intotdeauna este ne placuta indiferent ca o faci cu diferiti barbati (mai sunt exceptii)

| Luka0102 a răspuns:

Trebuie sa stii cu cine s-o faci si cum si cand s-o faci! de obicei se tine minte cand ai facut-o prima data deci gandeste-te bine.