| musicfan a întrebat:

astazi eu si pr. meu am facut dragoste pentru prima data. Eu sunt virgina si am facut'o neprotejat, pentru ca el a zis ca stie ce poate si nu o sa se intample nimic. Dar dupa a inceput sa imi curga sange din vagin. Este posibilitatea sa imi fi venit ciclul sau asa trebuie sa iti curga sange pentru prima data? acum vad ca mi s-a oprit.

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Pai este normal sa iti curga sange. Don't worry! dar totusi ar fi mai bine sa o faceti protejat pentru a evita o posibila sarcina sau doamne fereste o boala cu transmitere sexuala

10 răspunsuri:
| answer a răspuns:

"Buna, prietenul meu si'a dat seama ca mi-e frica sa fac dragoste cu el, si mi-a zis : uite, daca tie frica sa faci dragoste cu mine, ne despartim. Faza e ca stam impreuna de 3 saptamani si eu am 14 ani iar el 17. Chiar tzin la el, dar in ultimul timp am senzatzia ca ma foloseste, el a mai stat cu fete doar ca sa le f***. multe persoane imi zic ca chiar se cvede ca el tine la mine, dar eu nu stiu ce sa fac. Help me"

Asta era intrebarea ta acum ceva timp, acum deja ai facut-o, dupa doar 3 saptamani de relatie! Ma fetitzo, tu ai mama? ai tata? chiar atat esti de proasta? Este pe drumul cel bun spre a deveni o curva veritabila! Stai calma ca se va **** pe tine curand!

Mi-as dori sa fie o gluma proasta a cuiva, desi am vazut intrebarile anterioare, dar daca nu e asa, nu stiu, nu pot sa cred ca lumea a ajuns in punctul asta, copii care fac sex, parinti care lipsesc din viata lor!

Afla ca tocmai ai sanse sa fii si insarcinata daca nu ati folosit prezervativ! Vad ca ce zice pulifricu' ala tu iei de buna; vezi sa nu iti zica sa te duca la produs ca stie el ce face; sa-l asculti si atunci! Copil cretin ce esti! angry

| A12NDRA a răspuns:

Tu ti-ai inceput viata sexuala si nu sti ce e normal si ce nu...ma rog.A si daca ai facut-o nu mai esti virgina, asa ca nu ai cum sa zici ca u esti virgina.

| Cici_6929 a răspuns:

Pai clar ca curge singe prima data doar ti s-a rupt himenul. cum dracul va apucati de facut sex nu va protejati si nici cel putin nu va documentati?

| SorinaAndrada a răspuns:

In primul rand "ai fost„ virgina nu "esti„ si in al doilea da este normal pentru ca himenul se „rupe" si logic ca iti curge un pic de sange. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| dulcesa a răspuns:

Asa se intampla la deflorare, in general! himenul (un tesut elastic) se retrage spre peretii uterului, la primul contact sexual... riscai sa te deflorezi si daca foloseai absorbante interne, gen OB. Esti de acum, oficial, o fata lumita! Puteai fi si la ciclu, daca erai in perioada menstruala, dar nu din aceasta cauza ai avut sangerarea... Ma mir ca n-ai intrebat "De ce doare in halul asta?"

| musicfan explică:

Si este bine daca mi'ar veni acum ciclul? adica posibilitatea de a ramane insarcinata este mica, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa curge prima data.big grin

| beea22 a răspuns:

Este ceva absolut normal asa se intampla mereu ti-a rupt himenu si de aceea funda?

| Emma2804 a răspuns:

Destul de rau daca nu v-ati protejat...
Asa se intampla cand te dezvirginezi, sangerezi.

| yo_7901 a răspuns:

Eu zic sa te mai uiti o data ca poate ti-a venit iar laughing)