| dasgttgh a întrebat:

Fetelor puteti sa imi spuneti si mie cum a fost prima data cand ati facut dragoste? Cum ati inceput, cum v-a luat prietenul vostru, daca v-a placut, si daca regretati vreo clipa ca nu mai sunteti virgine. Care sunt transformarile? multumesc:* fundita

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Nu regret si nici nu am regretat. am iubit si inca iubesc foarte tare acea persoana si stiu ca si el ma iubeste. Nu toate suportam transformari, dar te poti ingrasa/slabi sau ti se maresc sanii. Eu nu am avut nicio transformare laughing Si. prima data cand am facut dragoste a fost bine, foarte bine, chiar daca a durut. Nu a fost o durere insuportabila. Si m-am lasat purtata de val. happy fundita!

8 răspunsuri:
| nekokami a răspuns:

Prima data. ufff RAPID, INCOMOD SI HAIOS.de regretat, nimic! trebuie sa te calmezi si sa te relaxezi.totul vine de la sine.

| ankappa a răspuns:

Buna CRL :*
pai, ce pot sa zic?
a fost :-s nu stiu...
Eram beata laughing si nah, era curiozitatea maxima : OARE CUM E?
toate fetele nu mai erau si mi se parea ceva WOW...
mdea... eram beata si pr meu m-a sarutat, a fost un mic preludiu, si s-a cocotat pe mine, dupa eu pe el (caci durea ), si nah...
acum ma consider o mare fraiera, nu sunt nici mai desteapta nici mai matura nici mai nimic happy sunt doar o fraiera deosebita, parerea mea : Nu incepe doar de dragul de a face dragoste, pur si simplu, cand simti atunci fa-o! dar cu cine trebuie :*
pup:*

| Aanyaa a răspuns:

De regretat nu regret ca nu mai sunt virgina, dar imi pare rau ca am facut-o prima oara cu persoana nepotrivitahappy

| Carly22 a răspuns:

Eu încă nu am făcut dragoste dar una din prietenele mele mi-a povestit.
Mi-a spus că era acasă la el și se uitau la un film. După ce s-a terminat filmul ea a spus ca a dat să plece dar a rugat-o sa mai stea să-l ajute la nș ce chestie la calculator thinking Ea a rămas și s-au urcat pe pat.El a sărutat-o pe buze.pe gât si si ea i-a pus mâna pe fermoar să i-l descheie iar el i-a spus Ești sigură? și ea a spus că da.Pe urmă de aici nu mi-a mai povestit că nici nu vroiam să aflulaughing.A spus că nu regretă mai ales că are 18 ani. fundă?

| 1234_7760 a răspuns:

cum a fost prima data? prima data a fost un pic ciudat, dar dupa ce iti cunosti partenerul mai bine si cun ceea ce ii place este chiar frumos :X... si nu, nu regret! daca ar fi sa ma despart de el sincer nu as regreta am facut-o din dragoste

| pastilutecolorate a răspuns:

Acum`nu regret ca numai sunthappy.Da regret ca am facut`o prima oara cu cine nu trebuia`tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data a fost aiurea. si da, imi pare rau ca am facut-o cu persoana nepotrivita, pe care eu o credeam centrul universului chatterbox
transformarile la mine chiar nu au fost happy

| ruxandraaa_8807 a răspuns:

"cum m-a luat prietenul vostru" esti pregatita atunci cand te simti in stare "sa-l iei" tu pe el, adica initiativa sa fie a ta (chiar daca te prefaci ca nu-i asa) sa nu cedezi in fata lui pentru ca vei regreta