| anonim_4396 a întrebat:

Cum e prima oara? Va rog detaliat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara, crezi ca nu-i ceea ce-ti trebuie, a doua oara crezi ca te costa prea mult, dar a 3-a oara... bei 13 lazi! Traiasca bereaaa!

1 răspuns:
| westwick a răspuns:

Prima oara e mirific.Tremuri,bate inima in piept, ai emotii puternice, dar in schimb e un feeling godlike(dumnezeiesc). Dupa ce termini ori se asterne pacea mondiala si linistea absoluta(mascul) ori te apuci sa racesti gura cu toate porcariile din lume(femela) si cu iubiri si toate cele.