| TraznetAuriu a întrebat:

Imi spuneti ce inseamna sex oral, cum se practica, detaliat, nu in mod teoretic.
Imi spuneti va rog cum ati facut sex oral, in grup pentru prima oara
. Detaliat, ne-am dus acolo ...si...
FUNDA!

1 răspuns:
| sSebastian a răspuns:

Barbatii nu se vor da niciodata inapoi de la un sex oral, daca partenera este dispusa sa faca acest lucru.

Monotonia in cuplu si in relatia intima nu va face decat rau. Tuturor ne place sa simtim fluturi si fiori in corp atunci cand ne atingem partenerul. Daca vrei ca rutina sau monotonia sa nu se instaleze trebuie sa ai grija ca de fiecare data, in intimitate, sa veniti cu ceva nou, sa dati dovada de imaginatie, indrazneala si dorinta. Femeile au in general o reticenta sa puna in practica lucrurile pe care le vad la tv sau reviste, in timp ce un barbat abia asteapta ceva nou care sa le capteze atentia.

Sexul oral nu este chiar atat de simplu precum suna. Daca ai in cap ca este un lucru scarbos care te dezgusta, opreste-te.

Chiar daca sunteti pentru prima oara cand faceti ceva anume, impreuna va fi mai bine "sa invatati". Comunicati.

Sunteti amandoi gata de actiune. Purtati-va cat se poate de normal si nu stati cu gandul la ce urmeaza.

Ar fi interesant sa aveti la indemana un tub de frisca sau ciocolata. Joaca-te exact asa cum iti doresti. Murdareste-l, framanta-l, gusta-l cu pofta si vei vedea ce reactii are.

Miscarile vin de la sine, in functie de cum il simti si cat esti si tu de excitata. Nu uita de testicule! Comporta-te cu ele ca si cu o bomboana pe bat. Saruta-l senzual de sus pana jos si invers, pana cand il auzi ca geme de placere si nici atunci sa nu te opresti.

Pozitia nu conteaza, insa de preferat este sa stea cat mai relaxant. Abuzeaza de el ca de prajitura favorita.

Daca iti este mai usor spune-i sa stea intins pe spate, cu picioarele desfacute. In aceasta pozitie el va fi la dispozitia ta, de la anus spre penis si invers. Joaca-te si urmareste-i reactiile. Fiecare pas pe care il faci, ti-l indica si pe urmatorul.

Uneori le place sa le faci sex oral din prima, fara o mangaiere sau preludiu. Sa treci direct la actiune!

Daca nu te simti in siguranta sa tii penisul doar cu gura, nu ezita sa pui si mana. In acest mod vei aduce un plus senzatiilor, daca esti si delicata. Nu strange sa nu il doara si sa ii dispara toata placerea. Coordoneaza-ti micarile buzelor si ale limbii cu miscarile mainii (sau mainilor) si nu vei da gres.

Cum, cat si ce miscari sa faci cu mainile vei sti la momentul respectiv, doar sa nu tii mana acolo ca pe microfon.

Daca nu ti-ai gasit curajul, cauta cateva filmulete cu acest subiect sa ai cateva ponturi.