| AnaMaria03 a întrebat:

Cum e cand o faci prima oara? (ca fata) cat de dare doare? detaliat, va rog.

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Câţi ani ai tu? Aşa, de curiozitate. Pentru că dacă te interesează mai mult cât de tare te doare când o faci prima dată, decât la ce riscuri eşti expusă odată cu începerea vieţii sexuale, nu ai mai mult de 15.

| CoquineNoire a răspuns:

Dare doare d'oh!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Bea o tzuica inainte si e OK.

| Christal a răspuns:

Depinde de la fata la fata...
in principiu doare destul de rau.
se poate sa curga sange.se poate sa nu curgahappy tot asa e diferit de la persoana la persoana.
stiu ca pe unele nu le doare din cate am auzit.eu insa sunt de cealalta parte si sustin ca doare. acum depinde cum esti tu
cat despre cum e...depinde si de persoana de langa tine.nu stiu dupa parerea mea e un sentiment frumoshappy bineinteles la un timp potrivit, si cu o persoana potrivita totul ar trebui sa mearga perfecttongue bafta

| nobody_4657 a răspuns:

Prima oara. super tare happy sincertongue. daca stii ca prietenul tau te iubeste si te doreste ff mult probabil te va face sa te simti super bine si nu o sa te doara mai deloc. bine...simti oleaca de durere cand ti'o baga prima data(cand se rupe himenul), dar mai apoi te obisnuiesti si o sa mai vrei. nu cred ca cineva care a facut'o deja poate zice dupa prima oara ca nu mai vrea ca o durut prea tare. totul depinde de cata incredere aveti unul in celalalt.app, fara prezervativ doare mai putin tongue(numa in cazul in care se poate controla mrs. ) si fi relaxata nu te gandi cum o sa fie, ce o sa faci, etc. Succes!>big grin

| Kruger2 a răspuns:

Depinde de la corp la corp. Pe iubita mea a durut-o enorm de mult, chiar daca sentimentele ei pentru mine erau majore. Altele fete se dezvirgineaza fara ca macar sa stie. E important sa nu te grabesti si sa-ti alegi corect partenerul sexual.

| Facebook_4877 a răspuns:

Ţi-ai găsit prinţul deflorator? E ca şi cum ţi-ai rupe o fâşie de piele, cu mult sânge happy...iar animalu'...tot te freacă pe rană

| aleSsiax a răspuns:

Daca o faci cu pers iubita nu cred ca o sa simti durere cine stie c. E adevarat ca doare dar nu asa de rau in cat sa t ingrijorezi. C sa zicc nu ai dc sa te sperii

| Iepurila a răspuns:

Depinde cum o faci. Se poate sa nu te doara. Daca el stie ce sa faca.happy

| Xexma a răspuns:

Nu doare chiar asa de rau. daca stie tipul cum sa te dezvirgineze. happy trebuie sa te ia usor ca sa fie bine big grin

[(asta am auzit si eu. asa m-am documentat)@ aaanonim big grin]

sunt baiat tongue

| AnaMaria03 explică:

Am 16 ani jumate, si cunosc foarte bine toate riscurile; m-am documentat in legatura cu asta. si acum am vrut sa aflu si alt ceva. happy