| Marius925990 a întrebat:

Cum e sa faci sex cu alta femeie? se simte altfel?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA deoarece exact din acest motiv incerci si faci tot posibilul sa intretii sex cu diverse femei, fiindca nu sexul in sine SE simte altfel, ci tu TE simti altfel, din cauza faptului ca in acea situtie se produc cantitatii imense, incomparabil mai mari de hormoni ai : dorintei, placerii sau ai fericirii, cum ar fi estrogenul care ne transforma creierul intr-un veritabil organ sexual, testosteronul, serotonina, dopamina si endorfinele substante care ne invadeaza corpul in timpul si dupa actul sexual si produc acea stare care au dus probabil la inventarea expresiei "in al noualea cer". Acesti hormoni si senzatii extreme produc adrenalina atunci cand te afli langa femeia dorita/visata si excitatia atinge cote maxime. big grin

| Goete a răspuns:

Eu din oacate nu te pot ajuta; niciodata nu am facut sex cu alta femeie. Mereu cu aceea cu care faceam.

| deeeaqq a răspuns:

N-o bagi tot acolo? De ce s-ar simți altfel?

| HadesSs a răspuns:

Alta decat cine?

| kandaraki a răspuns:

E altfel
se simte atfel
e diferit de cel cu care ai facut
e total altfel!

| sweetangels a răspuns:

Deci vrei sa inseli. Nu mai bine ii zici ca nu mai vrei sa continui? Oricum la asta se va ajunge cu atat mai mult cu cat deja esti curios la cum e cu altele.

| Marius925990 explică (pentru sweetangels):

E doar curiozitate.si da, o iubesc dar mi se pare aiurea sa fiu singurul care gandeste ca putitatea e buna.ca sa ma integrez si eu in gandirea pe care o aveti voi as spune ca nu mi se pare normal " sa gusti aceeasi... mancare toata viata "daca intelegi

| sweetangels a răspuns (pentru Marius925990):

Cati ani ai? Se pare ca inca nu ti-ai "ars" anumite dorinte. Eu zic sa nu faci victime colaterale (prietena ta sa sufere) doar pentru ca esti tanar si vrei tu sa mai experimentezi. Ar fi bine sa ii spui asta sau macar sa ii zici ca vreti sa luati o pauza. Asa poti incerca si alte gauri, daca crezi ca asta o sa te faca mai fericit. E clar ca esti curios si la altele din moment ce te framanta incat ai pus intrebarea si aici.

| RAY a răspuns (pentru Marius925990):

Atunci las-o daca nu isi place pasarica ei, din cauza ta fetele devin ipocrite

| MrJoker30 a răspuns:

Nu. Nu e nicio diferenta.