| Ralf1971 a întrebat:

Ce simte o femeie cand face sex?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Desfatare, placere, detasare de tot ce o inconjoara mai ales daca ajunge sa "experimenteze" pe propria-i "pasarica" senzatiile deosebite, unice oferite de orgasm. happy

| Horusss a răspuns:

Este o senzatie placuta pentru ambii parteneri in momentul in care fac dragoste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Horusss):

Da, si mult mai placuta pentru femei.

| Ralf1971 explică (pentru anonim_4396):

La mine este invers, mie imi place mai mult decat prietenei si cred ca nu ne potrivim sexual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ralf1971):

Poate esti ruda cu un negru sau e ea prea stramta

| Ralf1971 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca ea este stramta si nu se excita prea repede.

| Ralf1971 explică:

Prietena mea simte durere si nu-i mai place, sa fie din motiv de nepotrivire sexuala?

| Itsjess a răspuns:

Placere

| Ralf1971 explică (pentru Itsjess):

Daca o doare nu-i mai place.