| Andi123456789 a întrebat:

Cand faci sex cu o femeie ea simte cand ejaculezi in ea? Si daca da, ce simte atunci?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da simte cum curge sperma din tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma in momentul ejacularii are o caldura mai mare decat caldura interioara a vaginului (exact la fel ca si urina) si din acest motiv, in momentul in care sperma inunda vaginul, femeia simte cum vaginul este cuprins de o caldura placuta.

| Emilian65 a răspuns:

Da, simte. Atunci este pe cele mai inalte culmi ale fericirii.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Cand te ce?
Daca te scuipa cineva in gura, tu simti? Si daca da, ce simti? laughing)

| Ovafu a răspuns:

Simte sperma