| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum e sexul pentru voi in general?

Răspuns Câştigător
| contαbαndonαt a răspuns:

Vai, vai, ce curiosi sint unii, dar uite o idee: de ce mai bine nu-l intrebi pe taicat-o cum era pentru el sexul atunci cand o insela pe mama ta?big grin

| Foxyyyy a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Te simti smechera daca te iei de cineva pe net, mai ales cand acea persoana nu ti-a facut nimic? Chiar nu-i vad rostul raspunsului tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Penny dear, ce se intampla cu tine, dupa ce ca ne vorbesti cu curul( vezi foto la avatar) ai inceput sa zgarii? Hmmmmm...

| a3e6u9 a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Incredibil, am găsit o greșeală de scriere la tine: "taicat-o". Îți dai seama ce viață palpitantă am de te urmăresc, sau poate m-am îndrăgostit. love struck

Ca să nu fiu total pe lângă subiect, voi răspunde la întrebare. Pentru mine, sexul e cam inexistent, dar în tinereți era cald și umed, îmi amintesc. laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Huh? Ce cur? Nu zgarii pe nimeni.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai o problema ''serioasa'' cu mine, ciudat si in acelasi timp amuzant. Am vazut ca m-ai mai atacat si mai de mult laughing.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru a3e6u9):

Asta merit daca ma tin de trolling, sa mi se faca mai apoi si mie.Nu vezi ce ma certa cineva mai sus? ca doar tot eu sint nesimtita, nu ala care are tupeul sa te intrebe pana si cat timp stai pe wc, vorba vine.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Buna asta happy laughing laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Te consideri atacata? sper ca nu si ranita

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ranita in niciun caz,dar da, tu ma ataci fara motive, nu e prima data laughing. Si apropo, nu stau cu fundul, in poza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cur? Este vb despre imaginea ta de la avatarwinking

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pricep ce cur vezi tu. In fine, n-are importanta. Pot pune ce poze vreau eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Schimb-o, te rog, asa pare kiss nu lua in seama aceste atacuri, de ce confuzi internetul cu realitate?

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu confund nimic, doar ca nu intelegeam ce cur vezi tu, se vede clar ca nu stau cu spatele. Nu o schimb, poate pun una cu fundul special pentru tine laughing (glumesc).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Special 4 mebatting eyelashesbatting eyelashes

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu stau la 2, iti las poza la usa. laughing

35 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tabu,intim si personal!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Si intim si personal? Mai al naibii de sex, las' ca ma uit eu in declaratia ta de avere sa vad cate ai, daca nu le-ai trecut numarul corect... ori ti le tai ori iti lipesc cu superglue altele, nu de alta, ca sa iasa la numar

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din DEX:

ÍNTIM, -Ă, intimi, -e, adj. 1. Care constituie partea esențială, profundă, a unui lucru, a unei probleme etc.; lăuntric.

PERSONÁL, -Ă, personali, -e, adj., s. n. I. Adj. 1. Care aparține unei anumite persoane (1), privitor la o anumită persoană, care este specific, caracteristic pentru o persoană; individual, propriu.

Nu ca ti-ar trebui vreo explicatie, dar tin la declaratia mea de avere!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Plagiatoareo, daca imi explica-i cu cuvintele tale intelegeam mai bine. Degeaba incerci tu sa ma duci cu zaharelul, tot am sa te controlez, legea-i lege nenica

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tie,ca vecin, iti pot spune ca mi-a placut un lucru, desi e personal.
Dar nu-ti pot spune ce anume, fiindca-i ceva intim!
Eu cu vecinii nu ma cert si pace!
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Vecinul de langa casa, niciodata nu te lasawinking kiss

| Zenithf a răspuns:

In general, sexul pentru mine este special.

| fabiola a răspuns:

La fel ca orice pasiune daca-i la timpul ei!

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
O plăcere...mai mult nu.

O seară fainăwinking

| neutrino a răspuns:

Fain!

| Danysan a răspuns:

Sexul e nabadaios, cald si Umed. Lesini de placere si uneori lacrimezi de durere.Na ca ai si ceva Rima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general este cam nabadoios, mereu vrea sa fuga de la locul lui cand simte nu stiu ce prin preajmawhistling

| contαbαndonαt a răspuns:

Sigur, mergem impreuna sau te las doar pe tine? dar...hai sa fiu generoasa! te las pe tine primul/prima.Sa-mi spui cum a fostbig grinCius.

| anonim_4396 a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Mai bine sa ignori persoane ca eysanwinking

| AnaRadu a răspuns:

Personal. :3

Răspuns utilizator avertizat
| Denisuca21 a răspuns:

Sexul poate fii un lucru foarte special, inca o legatura puternica pentru un cuplu!

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Vrei sa stii cum e sexul nu? pai sunt mai multe tipuri de sex care mai de care mai brutale asa ca te asigur e dureros si pentru uni chiar placut laughing)))))))))))))

| Ingbeaspart a răspuns:

Ai pus o intrebare dificila... eu as intrba ce sentimente aveti cand faceti sex?