| supersexy a întrebat:

Cine iubeste sexul? in general cine? fata sau baiatul?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Initial baiatul, apoi depinde de el, daca o poate aduce si pe ea in stadiul acela. Sunt exceptate curvulitele, care daca le-ai priva de sex, ar ramana ca fara oxigen

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Amandoi, in egala masura.

| User a răspuns:

Amandoi, clar.

| VodkaCoca a răspuns:

Sexul barbatzii, iar femeile vor dragoste, xqm sexul/dragostea in general il iubim si femeile si barbati laughing in mod egalwinking

Janina
| Janina a răspuns:

De preferat amandoi happy

| valThina a răspuns:

Cred ca amandoi

| Seline a răspuns:

Amandoi, in mod egal.

Răspuns utilizator avertizat
| ffy a răspuns:

Chiar daca noi fetele dam vina numai pe baietii, sunt si fete carora le place p***...hee heesi inca in ce hallaughing

| vyo a răspuns:

Amandoi.

| Nimeni_7600 a răspuns:

Eu cred ca aman2 doar ca la fete le este rusine sa recunoasca!happy

| kiwii a răspuns:

Eu cred ca amandoitongue

| leddy a răspuns:

Fetele iubesc la fel de mult sexul. mie-mi place si nu mii rusine sa recunosc acest lucru...si de asta prietenul se topeste dupa mine.nu va fie rusine de ceea ce e evident si normal.

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Baiatulwinking parerea mea, bine ca sunt si exceptii in care fetele iii intrec oh go on cunosc fete din astea :straight face

| Gise a răspuns:

Amandoi, noi femeile ne cam ascundem dupa deget si ne prea aratam asta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| licutzaa a răspuns:

Baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi in mod egal, ca altfel nu mai eram astazi 6 miliarde happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii.Noi nu avem nevoie de preludii sau de alte aiureli ori din acest motiv se spune ca barbatul face sex iar femeia, dragoste.