| anutza97 a întrebat:

Cum este Dinu Paturica din ciocoii vechi si noi am o dezbatere si deja am epuizat toate ideile vreau lucruri bune despre el vreau sa l apar dar am folosit toate ideile va rog frumos ma ajutati:X?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste opera si vei afla.Pe TPU, temele sint interzise.

| anutza97 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt interzise ora trecuta am avut dezbatere si mi am folosit toate ideile si maini imi mai trebuie cateva dar numai stiu daca as fi vrut sa mi fac tema fara sa ma pregatesc mai ziceam tema e facuta numai ca vreau doar niste idei daca nu sti numai comenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anutza97):

Vorbeste civilizat; ca ma superi.Sint mai mare decit parintii tai.

| anutza97 explică (pentru anonim_4396):

Eu intotdeauna vorbesc civilizat dar m-am enervat pentru ca eu muncesc pentru teme si mereu vreau sa le fac bine dar am folosit toate ideile unde sa intreb daca nu pe un site ca acesta imi pare rau pentru inconvenient dar te rog sa ai intelegere

| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea ai cum sa-l aperi, omul a fost un monstru care si-a renegat propriul parinte.

Poate cel mult la sfarsit, cand i-a parut rau cand a aflat ce s-a intamplat cu copiii lui, dar e irelevant.