| together4ever a întrebat:

Cum este la primul sarut? Detalii pls. fundita :*

Răspuns Câştigător
| Yarinn a răspuns:

Primul sarut este cel mai emotionant; in mare, seamana cu cele ce vor urma, insa ai in minte toate acele intrebari: "oare fac bine?"; "asa trebuie sa sarut?"; "daca nu-i va placea?", etc. e important sa te lasi condus/a de instinct; va fi ceva frumos si memorabil happy

8 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Primul sarut la mine o fost french. Habar n-aveam ce inseama french si mi s-a parut putin aiurea. Oricum primul sarut e special.

| gabriela_3062 a răspuns:

Primul sarut este special sau cel putin asa ar trebui sa fie, conteaza cine este persoana cu care te saruti si sentimentele tale fata de ea.

| Relax a răspuns:

Io la primul nu am av nici o treaba! depinde cu cine o faci! Eu primul il consider cu fosta mea prietena, care atunci cand m-a sarutat am picat din picioare...

| danco a răspuns:

Pentru fete e mare chestie. baiatul se saruta doar sa faca pe plac fetei. el prefera sexul. punct.

| Slavic a răspuns:

Sa stii ca m-am sarutat numai o data french si a fost super sa stii ca este o placere si nu se uita asa ceva bafta...
Slavic

| cosmin_2318 a răspuns:

Eu nu cred ca primul sarut este cel mai emotionant.este si el dar sigur dupa unu vor urma si altele mult mai emotionante.

| cosmin_2318 a răspuns:

Dancolaughing ai dreptate undeva pe acolo. dar nu toti suntem la felhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca la toate saruturile de dupa aia numai ca iti bate inima mai puternic.