| MirunaMinodora a întrebat:

Cum e primul sarut? Detalii!

Răspuns Câştigător
| Anonim7hhsh a răspuns:

Mie mi s-a părut cel mai frumos lucru de pe planetă. E ceva unic. Simți o senzație aparte atunci când buzele se ating, de parcă te-ar gâdilă ceva. Dacă vrei sa afli mai multe despre primul sărut poți să mă întrebi pe privat. Seara buna.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Primul sarut este unic si diferit de la persoana la persoana!

| dolceromania a răspuns:

Sarat

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Nu l-am avut

Răspuns utilizator avertizat
| florincraiova a răspuns:

Scarbos laughing

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Hei. Primul sarut e magic pentru oricine, atat timp cat e cu o persoana speciala. Nu fa prostia sa ai primul sarut intr-o joaca, ca mine... eu una regret si vreau sa ii ajut pe ceilalti sa nu simta ceea ce simt eu. Când ai primul sarut, parca ingerii s-au coborat din ceruri si Cupidon cu ei si muzica de aia pe fundal (haleluia). intelegi tu laughing) sper ca te-am ajutat