| crysstyann a întrebat:

Cum este sa fi indragostit ca eu nu am fost niciodata si vreau sa stiu cum este ce simtit?

Răspuns Câştigător
| D4N13L a răspuns:

Sa fi indragostit hm cred ca e cea mai buna intrebare de la categoria asta...
Pai eu cred ca sa fii indragostit este un sentiment puternic care te apasa in adancul inimii si iti umple sufletul de bucurie atunci cand esti cu persoana iubita...
Ce simti? multe...nu iti mai trebuie nimic doar dragostea ei/lui asta ti'ar fi de ajuns sa traiesti
Poate ma insel...dar cred ca asa este sa fii indragostit.
Bafta multa happy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand in sfarsit, o fata iti pune lesa.Tragic moment, nu vreau sa il traiesc curand

| CoquineNoire a răspuns:

Simti ca ai mancat niste fluturi vii.

| Neimportant a răspuns:

Atunci când persoana iubită îţi apare în cale, inima îţi bate mai tare, şi simţi ceva pentru ealove struck

| Crisstina a răspuns:

Nu vei putea intelege, pana nu vei fi tu indragostita.

| Mayar a răspuns:

Simti ca ai ceva in gat, sau in stomac, te gandesti tot timpul la acea persoana, vrei sa fi cu acea persoana,... o ai in gand si in inima.

| Acaikus a răspuns:

Pai din moment ce nu stii asta inseamna ca poate nu ai varsta necesara(poate ve sp ca iubirea n-are varsta dar cand realizezi ce dragute si... asa sunt fetele se intampla pe la vreo 14 ani cica big grin ) cum sati sp cand esti indragostit te simti intr-un fel ciudat si intr-un fel mai mult decat apreciat de aceea persoana pentru ca sti ca te iubeste din tot sufletul ei/lui si te simti mai mult decat bine dragostea este uneori un sentiment ciudat care nu poate fi explicat decat atunci doar cand il vei simti... sper ca te-am ajutat funda?big grin

| AnemonaP a răspuns:

Dragostea nu prea se explica, se simte.pai in cazul meu,si eu m-am indragostit, mai intai incepe cand vezi pe cineva la prima vedere si-l simpatizezi, si a doua oara te indragostesti.Sau dragoste la prima vedere.Cand se apropia de mine imi batea inima foarte tare, cand cand te culci noaptea in gandul la el...Auzisem odata la TV ca-s 2 ceva diferite a iubi si a se indragosti. Te indragostesti doar odata in viata.Si iubesti pentru totdeauna. Ai sa stii si uh cum e.O sa simti. Bafta

| nikol a răspuns:

Cand esti indragostit ai flutursi in stomac...simti ca nu iti mai trebuie nimic doar sa stai cu persoana iubita, simti ca numai voi 2 sunteti pe lume si totul e minunat.

| Pralină a răspuns:

Gaseti o fata buna, o fluieri, o chemi in oras, o duci la tine acasa, va f**eti, apoi cand estiin cele mai mari calduri, ea iti spune ca are un copil de 13 ani acasa!

| ruginiz a răspuns:

Fiule, dragostea nu se explica, se simte. Cand te loveste pe bune, te loveste rau happy

| mistikk a răspuns:

.pai este greu sa iti explic.e frumos.e..ciudat.simti ca toata lumea e a ta