| anonim_4396 a întrebat:

Cum excit o fata?happy
Care sunt zonele care trebuie atinse pentru a face acest lucru?
Si cum pot face asta?
cel mai bun raspuns primeste fundinta.

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Deci locul unde se excita cel mai tare ii patrea de jos dintre picioare ( ca sa nu vb urat ). La unele fete le place sa fie mangaiate acolo dar totusi la unele nu. Depinde si de varsta. Trebuie sa o atingi incet cu degetul si sa o mangai asa o exciti. Alte zone eterogene sunt sanii. Sarutai in specila pe sfarcuri ca acolo iar se exicta tare fetele. Depinde de fiecare fata. Fiecare are propriile zone eterogene ca de exemplu gatul ( la mine laughing ) dar si decolteul, linia claviculei, linia chilotilor urechea etz... BUZELE laughing. La unele fete le place sa fie linse sau muscate in special de gat. Depinde de fiecare. Atentie totusi nu provoca durerei daca iti bagi manutele intre picioare. Trebuie sa mangai cu un singur deget si atent clitorisul si gaura vaginului ( ca sa zic asa ). Fii bland si nu uita sanii si buzele de asemenea big grinwinking fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Auzi la ei, frate... "zone eterogene", "ii bagi degetul in orgasm"... bai, voi aveti creier in cap sau fluiera vantul in el?

| Alycaaaa a răspuns:

Pe san o saruti si incepi sa ii bagi degetele in orgasm o sa o excite la maxim

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Parerea mea ca si femeie este ca excitarea vine de l sine atunci cand exista sentimente.in ceea ce priveste punctele sensibile sa stii ca cel mai sensibil si mai usor de explorat este clitorisul, daca iti faci timp pentru el te qsigur ca iubita ta va ajunge cel putin in al 9 lea cer,bineinteles cu tandrete, cu sentiment in ceea ce faceti, placerea vine garantat.sarut-o usor unde ii place,pe sani pe gat, bineinteles unde ti-am spus si mai devreme, si atunci imi vei da drepatate.e o placerea atat de mare ca nu o va putea suporta.deasemenea ati putea incerca si o pozitie in care penetrarea sa fie mai puternica si este foarte bine stimulat punctul G.ea sa stea in genuchi cu spatele la tine, ai sa vezi cum placerea creste simtitor.mult succes bye!

Răspuns utilizator avertizat
| StopTheWar a răspuns:

Poti sa o saruti pe gat,sa o saruti incet pe buze, sa ii pui mana pe fund, o pipai usor, o musti usor de gat/limba/obraz[dar ai grija usor cat sa ii placa].

| CiiIAo a răspuns:

Incepi de sus, gura, sani, burtica, si dupa dai bice happy unde iti place happy