| Biia a întrebat:

Hi! Am si eu o intrebare? Cum ii pot multumi celei mai bune prietene? Care a facut orice ca sa ma scoata dintr'o stare naspa?
CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDINTA! :*

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Prietenii sunt unul langa altul atunci cand au nevoie unul de altul. Atunci se simte prietenia cu adevarat. Eu cred ca un simplu multumesc este de ajuns! Tine minte : o prietenie nu se cumpara si nu se vinde! Daca veti ramane in continuare prietene viata iti va spune ce, cum si cand ai ceva de facut pentru prietena ta!
In rest, numai bine si multa intelepciune!

4 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Fa o bratara a prieteniei si oferaio cadou si fii si u alaturi d ea sea cum e si ea alaturu d tine.

| MsETouch a răspuns:

Fii o prietena buna fata de ea... hm informeazate dk prietena ta are si ea la randul ei o problema si ajut-o.

| mircEa_4968 a răspuns:

FaI un cAdou supErb ceva Pe care de care ea nu o sa Se disparta nici odata si asasHi adukA amiNte de Tine toT timpUl!

fundita :*!

| HasuX a răspuns:

Fa-i un cadou. Fiind fata cel mai bine ar fi o pareche de pantofi, un lantisor, un inel...Vezi si tu!