| anonim_4396 a întrebat:

Cum excit o fata?

Care sunt zonele care trebuie atinse pentru a face acest lucru?

Si cum pot face asta?

cel mai bun raspuns primeste fundinta.

[am mai pus aceasta intrebare dar vreau mai multe raspunsuri. ]

5 răspunsuri:
| Uilula a răspuns:

Eu spun ca gatul pentru ca un coleg a facut asta la o colega care e iubita mea acum.

| Diana1d a răspuns:

O poti mangaia pe spate cu ambele maini,umbla-i prin par,sarut-o pe gat, pe piept, pe burtathinking

| rebecca_3825 a răspuns:

Cred ca gatul,sanii, fundul, abdomenul sunt fata! si cred ca asta miarface placere

| Beastly a răspuns:

Cand vrei sa exciti o fata. incepi prin sarutari pasionale si atingei gatul sarutai gatul incet si cu delicatete. daca continuati sarut-o in jos pe abdomen si sani... si de acolo te vei lasa dus de val deoarece ea sigur va si excitata.hee hee

| lionea a răspuns:

Buna szergiu! Numaidecit incepi cu saruturi si mingieri pe sani,coapse,fund si chiar zona intima. Daca iti permite incepi sa o dezbraci daca nu continua cu saruturile. Nu uita nici de zonele erogene care sunt acele parti ale corpului uman care la mangaierea facuta intr-un anumit mod si intr-o anumita situatie pot produce senzatii de placere sexuala. Cele mai importante zone erogene la femei, care au o mare capacitate de excitare sunt:zona clitoridiana care cuprinde clitorisul, vestibulul vaginal(zona din vecinatatea meatului urinar) este o zona extrem de sensibila daca nu cea mai sensibila. Deci, szergiu apuca-te de "treaba"...