| lalaband1991 a întrebat:

Cum exciti un baiat doar prin atingeri fara sa faci ceva cu el? funda

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Conteaza cine este acea persoana pentru tine si ce doresti/doriti sa faceti mai departe. Conteaza un sarut, o simpla atingere, unii baieti au mai multe puncte sensibile, de excitare, ramane sa le cunosti, il mai intrebi daca ii place, daca vrea sa mai continui, il musti de ureche, de gat, daca are parul mai ok iti poti da mainile prin parul lui, sa-l zgarii usor pe spate, ori sa-l apuci bine de spate, il poti pisca incet si sa-i soptesti la ureche cuvinte suave, sa-l pornesti putin. Dar nu uita, nu-l rasfata numai tu pe el, asteapta sa fii si tu rasfatata, nu e numai datoria ta, sa va bucurati reciproc, dar repet: depinde cat de mult inseamna persoana ta pentru tine si ce doriti sa faceti mai departe. Bafta!happy

Ps: Nu incercati gemete, muscaturi etc. in locuri publice cum ar fi parcul ca poate fi nasol, sa nu va intalniti cu, cineva care va surprinde intr-o pozitie mai nasoala.

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing eu cred ca e simplu whistling, insa nu pot sa iti desenez big grin Pot sa iti arat, hai ca nu vreau sa fiu nesimtzit!
Pai, poti sa il intaratzi, totul porneste de la sarut, atingeri in sensul k : daca il faci sa fiarba bine : o sa vrea sa iti puna mana pe fund, sa iti atinga sanii si etc, daca ai ajuns aici si l-ai fiert indeajuns, vezi k la un moment dat nu o sa mai gandeasca, si probabil o sa iti ceara sa faci cu el, sau sa mergeti undeva, aqma e momentul tau de glorie sa il lasi cu boashele umflate big grin, si sa ii zc ca nu m poti sta! laughing
Succes, insa e durerors pentru noi!

| heinekeen94 a răspuns:

Cred ca picasso are mare dreptate laughing...big like 4 you picasso...

| KingMidas a răspuns:

LoL laughing Picasso, ai perfecta dreptate, ai patit-o?

| draky90 a răspuns:

Simplu,il atingi cu cheile unei masini/motociclete, de preferat supra, skyline, r1 sau GSX-R laughing

Chestia cu excitatu,in afara de acel punct, depinde de la persoana la pers., si numai tu, experimentand, iti poti da seama unde se excita tipul respectiv, cheers!

| pussssssssssssY a răspuns:

Daca ii mangai funda