| ClassyMadafaca a întrebat:

Cum fac ca iubita mea sa fie innebunita dupa mine? Ce sa-i spun? Ce complimente sa-i fac? Cum sa o tratez? Cum sa o surprind in asa fel incat sa se indragosteasca de mine? straight face Vreau sa fie moarta dupa mine la fel cum sunt eu dupa ea

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ok, pentru chestia asta cer bani in general, dar uite ca-s intr-o dispozitie buna.
Imagineaza-ti scenariu asta : Esti cu o tipa de 2 ani, e obisnuita cu hainele tale, frizura ta, masina ta, modul tau de a o privi in ohci, bla, bla.
Peste doi ani iti schimbi frizura, iti schimba garderoba complet, iti tragi un ceas misto, masina, mergi mai des in alte locuri fara ea, devii mai "de neatins". Ghice ce se intampla in momentul ala? Indirect ea va incerca sa se ridice la nivelul tau prin anumite actiuni directe si indirecte. E o chestie gen " pentru cine oare s-a parfumat seara asta? de ce isi poarta asa des sacoul, unde merge? " Misterul... este o tehnica de " Thought-investment", cu cat se gandeste mai mult la tine si la posibilele actiuni ce urmeaza sa le faci, cu atat va fi mai atrasa de tine, daca tu continuai cu aceleasi haine, aceeasi atitudine ea se culca linistita caci stie ce faci, unde esti si ce partida de sex boring o sa aveti maine seara dupa ce i-ai facut si masaj.

De aceea merg relatiile asa bine la inceput - nesiguranta. Cand iti spun " zi-m itoata povestea, vreau sa stiu totul!", ceea ce comunica e " Daca imi spui tot si nu imi oferi mister ca eu sa lupt si sa ma strofoc noaptea in pat, o sa mi se duca sentimentul de atasare si atractie pentru tine in secunda 2"

Sper cati-au placut randurile mele. urmeaza-le cu grija!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea nu o cumperi cu complimente, banii sa stii asta, nu o atragi fizic asta e, nu fi milog fi barbat

| Coquina2 a răspuns:

Nu o tratezi cu complimente, ci cu complemente de timp (acum), de loc (in pat), de mod (tare de tot), de agent (doar de tine), si de cauza (din cauza ca femeia trebuie dominata ca sa fie a ta forever).

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Oferă-i o croazieră în Caraibe.
Va fi înnebunită după tine.
Dacă nu, las-o pe ea și oferă-mi mie.
Voi fi înnebunită.

happy

| ClassyMadafaca explică:

Salut, te poti uita te rog la ultima mea intrebare si poate imi esti de ajutorwinking