| AndruCriistina a întrebat:

Cum pot sa fac pe un baiat sa se indragosteasca de mine? Eu sunt pot spune "moarta" dupa el laughing si vreau sa fie doar al meu si eu lui doar ii plac si nu deschide deloc tema asta ca sa fim impreuna, eu una nu o sa ii spun : "auzi vrei sa fii iubitul meu?" as ramane prea prost si dupa sa imi spuna si "NU".ce sa fac?

8 răspunsuri:
| aleexuţ a răspuns:

Stii cum se spune: Dragoste cu forta nu se poate. Totusi, bate apropouri, vezi daca e vreo sansa sa simta la fel. Nu e nevoie sa ii spui direct. Daca nu, keep calm, nu-i capat de lume.

| unknownn a răspuns:

Daca tu esti aia din avatar ti-am zis ce sa faci laughing Il cuceresti 100%

| AndruCriistina explică (pentru unknownn):

Da eu sunt aia de la avatar, pai da mereu i-am demonstrat cat tin la el si tot asa si vb destul de romantic cu el...

| Against a răspuns:

De ce sa ramai prea prost..macar esti asa, ca ai incercat...mai bine incerci, decat sa te mustre gandul ca nu ai incercat.

| AndreiBolos a răspuns:

Bine, acum lasa-l pe el sa decida. Daca ii place de tine vine la tine si va fugariti.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Daca si lui Ii place de tine trebuie sa fii doar tu insuti si uneori sa-i mai acorzi cateva impulsuri, daca nu-i place de tine poti sa te pui si in cap in fata lui ca nu se va combina cu tine. Vb din propria experienta! big grin

| Alexutza1312 a răspuns:

Vorbeste si tu cat de mult cu el si dai semne ca-ti place de el si ca ai vrea sa fiti impreuna happy Daca nu merge nici asa spune-i in fata ca-ti place de el sau daca nu mai asteapta un timp ca sa-l cunosti destul de bine poate o sa se indragosteasca el de tine big grin dar sa fii tu insati :*

| emily1363 a răspuns:

laughing nu ii spune direct. deschide doar subiectul si lasa totul sa vina de la sine happy