| Simplyy a întrebat:

Cum fac ca un baiat sa ma iubeasca? *FUNDA*

Răspuns Câştigător
| Juliiee a răspuns:

Nu poti sa faci pe nimeni sa te iubeasca dear... De placut poate ai vrut sa zici. Multi nu stiu ce inseamna cu adevarat "a iubi ". Poti pur si simplu sa petreci timp cu persoana respectiva.

6 răspunsuri:
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Trebuie sa fii naturala! sa fii Tu! Funda?:*

| ingerdraq a răspuns:

Nu exista o vraja sa faci pe cineva sa te iubeasca. Trebuie sa lupti pentru asta. Vorbeste cu el...

| KitTY_2644 a răspuns:

Pe un baiat nici o data nu il poti face sa te iubeasca.laughing) poti doar sa petreci timpul cu el parinduti ca te iubeste...

| Annyeè a răspuns:

Zambeste draga mea zambeste

| reyson a răspuns:

Sincer? cu greu.

| nousername2 a răspuns:

Ii faci un dans in poala si te iubeste unde vrei tulaughing)))laughing))