| funditaaaa a întrebat:

Cum sa ma iubeasca un baiat?

Răspuns Câştigător
| bigmoose99 a răspuns:

Pai, eu sunt baiat, si o sa-ti spun o intamplare de-a mea.Am aflat acum cateva luni de o fata care ma placea(deci fa-l sa afle ca il placi, dar nu-i spune direct in fata) si care mi-a trimis un biletel prin care ma intreba daca o plac si i-am raspuns ca nu o cunosc prea bine si ca nu vreau sa am o relatie cu ea.Dar ea nu s-a dat batuta, asa ca am inceput sa vorbim pe facebook si ne-am imprietenit. Apoi dupa ceva timp iar ma fqt sa inteleg ca inca ma place, dar eu din nou am refuzat ideea de a fi impreuna(deja ma obisnuisem cu ideea ca ma place).Si intr-o zi acum ceva timp un prieten mi-a zis ca e draguta si ca s-ar cupla cu ea si atunci mi-am dat seama ca eu chiar tin la ea si ca nu voiam sa stiu ca nu mai e interesata de mine.Asa ca am vorbit cu ea iar astazi avem o relatie fericita ASA CA NU RENUNTZA ORICE AR FIwinking

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, nu are cum, dar pentru sex s-o gasi cineva, candva.

| Danysan a răspuns:

Cu toata Inima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aşa:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Protejatwinking

| e1xtz a răspuns:

In gura...

| sensualus a răspuns:

Depinde numai de tine

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMica01 a răspuns:

In primul rand trebuia sa te mai gandesti la formularea propozitiei, si in al 2-lea rand, un baiat nu e o jucarie sa o pui sa faca ce vrei tu...imprietneste-te cu el, vorbste, cunoaste-l si apoi zii ca iti place de el ...este posibil ca si el sa te placa din cauza apropierii "prietenesti "