| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac fata pe care o plac sa nu mai fie suparata pe mine? Eu o iubesc mult si stie asta dar tot face pe indiferenta si aseara s.a suparat pe mine ( mai era si de acum o saptamana) dar nu stiu cum sa o fac sa nu mai fie... Vreau ca sa fac totul sa fie ca inainte...
1.Cum o fac sa nu mai fie supărată?
2.Cum aflu daca tine la mine?
3. Cum o fac sa nu mai fie infdiferenta sau in alte feluri de parca nu as exista pentru ea... sad :'(

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Supara-te si tu!
Daca de o saptamana te tot rogi si rezultatul e nul, ai si tu dreptul sa te superi, pentru ca nu esti micul ei sclav.
Daca ii pasa de tine, se va ingrijora ca te pierde si ii va trece supararea ca prin farmec!
Daca nu-i pasa de tine, nu te va deranja deloc si atunci macar vei sti sa nu investesti sentimente acolo unde nu are nici un sens!

| neutrino a răspuns:

Nu o mai cauta o saptamana si vei afla toate raspunsurile cerute.

| Silenz a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa o ignori. Daca vede ca nu o mai bagi in seama si daca tine la tine, o sa se panicheze si o sa te caute ea.
Daca nu tine la tine, atunci nu te va cauta si nu se mai merita sa continui relatie ca dupa te va insela.