| GuUumitza a întrebat:

happy. Acum o saptamana un baiat[mai exact un coleg] mi-a zis ca ma place. El tot vorbea cu o prietena de-a mea ca nu stia ce sa faca: sa ma intrebe daca vrea sa fie cu mine sau nu, cae u ii zisesem ca nu vreau prieten. Am inceput si eu sa il plac, vorbeam continuu, chiar si pe la scoala.
Aseara cand a aflat ca dorm la o prietena[cea cu care vorbea despre mine] nu mi-a mai zis absolut nimic si m-am suparat pentru ca totusi acea prietena stia ca el ma place, si eu pe el. Acum nu stiu daca sa ma combin cu el pentru ca el nici nu isi da seama ca sunt suparata...se poarta normal. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Pai daca va placeti ce te impiedica sa-i spui?straight facethinking

Zii si totul va fi ok;-*.

papa;-*

| Ambrus a răspuns:

Sinucide-te!

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca tu i-ai zis ca nu vrei sa ai prieten, ce vrei sa faca baiatu? a incercat, nu a reusit, ai pierdut si a ales sa nu te mai caute. Pai daca esti suparata, inseamnca ca tii la el. Zii tu acum ca il placi, si va trec toate, va combinati si totu e frumos, daca asa vrei.

succes

| *~naty~* a răspuns:

Combinate cu el, HELLO nu e asa mare lucru daca il placi