| PentruFete a întrebat:

Buna TPU cum sa fac o fata sa vrea sa se culce cu mine?
Am nevoie raspuns de la fete
Mutumesc mult

Răspuns Câştigător
| addarebela a răspuns:

E virgina? Daca da atunci spune-i ca o iubesti si ca vrei sa te culci cu ea...simplu! Daca nu mai e virgina atunci spune-i ca vrei sa o faci cu ea si atat si ea v-a accepta, asta doar daca si ei ii place de tine. Succes! Funda?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa faci asa incat sa te doreasca

| VadTot a răspuns:

Pai daca tu pui o asemenea intrebare. Chiar daca ti se va raspunde si ti se va spune tot felul de chestii iti garantez ca tot nu vei reusi sa o faci pe fata respectiva sa se culce cu tine..Si sa ti mai zic ceva..Totul vine de la sine nu exista ceva anume si sa reusesi in asa fel sa culce cu tine mai stiu eu ce fata. Daca n ai farmecul tau bine pus la punct. poti sa incerci tu tot felul de metode.laughingde a face o fata sa culce cu tine ca nu vei reusi. intelegi ce ti spun? Tu crezi ca fetele sunt asa ca niste animalute"Care le poti dresa"?laughingsi sa faca orice le ai spune?laughing or exista ele unele mai naive. dar totusi. ok?

| Roza21 a răspuns:

Daca tu pentru asta stai cu ea nu meriti niciun sfat. Te doare mana sa faci l*ba?

| h3r a răspuns:

Misto nickname.

Răspuns utilizator avertizat
| vasiialexandra10 a răspuns:

Paii spune-i ce simti pentru ea. invit-o la tine acasa sh roaga sa stea peste noapte... bine acum depinde sh cati ani are fata...
Apoi spune-i k vrei mai mult sh ca vrei sa te culci cu ea...
Trebuie sa face ceva frumos decorativ o cina romantica etc...
Funda?

| PentruFete explică (pentru vasiialexandra10):

Multumesc de raspuns m-ai ajutat foarte mult fata are 15 ani primesti FUNDAbig grin

| alecs92 a răspuns:

Violeazobig grin

| PentruFete explică (pentru alecs92):

laughing funda ai primit frate