| anonim_4396 a întrebat:

Tin la un baiat foarte mult dar el vrea doar sa se culce cu mine, ce sa fac?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Încă mai ești cu el?
Tu nu observi că doar te folosește?
I-ai aflat adevăratul scop, asta vrea el de la tine.
Nu te iubește, nu simte absolut nimic pentru tine, el vrea doar să se culce cu tine şi atât.
După, se va preface că nu te cunoaște.

| BiuL a răspuns:

Sa-i dai cu flit urgent! Nu merita atentia si timpul tau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E doar profitor, sa mai doarma cu mami

| Voidwithin a răspuns:

Nu te mai obosi cu el...

| SolitarHacker a răspuns:

Eu zic sa te culci cu el... daca e serios...winking daca nu dai cu Buhu si cauta altu happy

| IngerCazator a răspuns:

Exact in situatia de genul asta am fost si eu! Eu una ma iubesc prea mult pe mine ca sa fac asta cu un baiat care vrea decat sex! Si tu ar trebui sa te iubesti si sa-ti iubesti si corpu! Nu merita.

| SicaSkillz a răspuns:

In cazul acesta nu cred ca o sa ai o relatie buna cu el, deci nu cred ca are rost.

| yosara a răspuns:

Nu te merita. Si sa nu te culci cu el deoarece daca a zis ca nu vrea decat asta, o sa profite..la urma va rade de tine, sau va stii toata scoala de voi. Incerca sa vezi asta si o sa fie bine. Altfel vei suferii...si nu e placut stii prea bine :* dragostrea e ceva normal dar trebuie sa simtiti amandoi asta happy mult succes pe mai departe :*

| mc12 a răspuns:

Nu te lasa fraierita de el daca doar asta vrea de la tine...