| Vilix_Andrei_1996 a întrebat:

Cum fac sa ma impac cu fosta daca ea ma ignora complet?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te ignora nu cred ca mai ramane de facut ceva in privinta asta

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai cauta sa ii demonstrezi ca vei fi altfel si nu vei mai repeta greseala din trecut, acum depinde de ce te ignora. daca o iubesti cu adevarat, lupta pentru ea si fa in asa fel sa fie uimita de schimbarea ta.
O seara placutahappy

| Mihaela023 a răspuns:

Pai insista.Cu cat insisti cu atat isi va da seama ca iti doresti cu adevarat sa te impaci cu ea.
Daca este orgolioasa normal ca ea te ignora completa, acum depinde si de ce v-ati certat.
Deci insista si atunci ea va ceda, asa suntem noi fetele mai cu nasul pe sus, mai orgolioase.
Incepe prin a saluta-o, intreab-o ce face si apoi usor usor prin chestii marunte cucereste-o din nou.Zii ca inca o iubesti, ca nu ai putut sa o uiti, ca ea e diferita de celelalte, chestii din astea marunte.noua fetelor ne place sa mai auzim si astfel de prostioare(asa vi se par voua).Zii ca vrei sa vorbesti ceva important cu ea.
Tu o cunosti mai bine, deci stii ce ii place, ce vrea sa auda.
Sper ca ti-am fost de folos.Bafta.Pupici si numai bine.

| neutrino a răspuns:

Ceea ce doresti tu este echivalent cu a-ti face nevoile contra vantului. Tu ai putea fi recucerit de o fata pe care nu o mai suporti?

| h3r a răspuns:

N-o mai numi "fosta".

| TheAce a răspuns:

Uneori trecutul trebuie lasat in urma. Viata e prea scurta pentru a trai in regret. Poti sa o lasi un timp, sa lasi ''apele sa se linisteasca'' si apoi sa o cauti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa reincalzesti ciorba?

| RetardedRacoons a răspuns:

Stalkuieste-o pe facebook si da-i like la tot ce posteaza!

Răspuns utilizator avertizat
| SupradozaDeViise a răspuns:

Nu te impaci, asta e.Ea te ignora pentru ca poate nu te mai iubeste.Asta e soarta.

| BeiiBiie a răspuns:

Daca te ignoara asta nu inseamna ca nu te mai place|iubeste.Ea a suferit mult poate si nu mai vrea sa te vada. Sfatul meu e sa incerci sa te bagi cu ea in seama, sa intrebi de ea ca sa vada ca iti pasa, in caz ca poti sa iesi cu ea afara, sa stai pe langa ea...
Sper ca ti'am fost de folos :*

| Denisaoana96 a răspuns:

Nu renunta chiar daca te ignora happy incearca sa-i areti ce simti pentru ea