| raul13_3855 a întrebat:

Cum fac sa ma placa o fata, si cum sa ii zic ca o plac?

Răspuns Câştigător
| mariaaaaa a răspuns:

Pai. Gesturile si faptele tale conteaza. asta e solutia

poti sa te duci pana la urma i sa ii zici si in fata."uite ce simt eu pentru tine."

incearca sa fii dragut cu ea, atent...love struck

dar ai grija nu o sufoca! success! :*

5 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

Buna.Sa sti ca nu poti obliga fata sa te placa.Totul trebuie sa vina de la sine(sa fie acea magie).Dar ai putea sa faci niste gesturi din care sa reiasa ca o placi(zambeste-i, discuta cu ea, etc.)
Si daca vrei sa-i spui ca o placi ai putea sa-i scrii un biletel in care sa-i spui ca o iubesti si tot felul de chestii siropoase.winking
Sau ai putea sa fi direct si sa-i spui pe fata ce simti pentru ea.
Succes! happy :* :X

| fanaa a răspuns:

Hey.te duci si i zambesti, si i zici te iubesc faa

| Ace77 a răspuns:

Pune pe cineva sa intrebe.

| djandi a răspuns:

Zii pe mess sau la telefon daca nu ai curaj sa-i zici in fata

| RobertEagle a răspuns:

Eu am facut chiar acum o saptamana o poezie cuiva si i-am dat-o sub forma unui biletel de caiet si i-am spus sa il citeasca cand ajunge acasa. Dupa care, evident, ca respectiva va suna, si chiar atunci ii spui ca o placi. Big deal.
Mai exista si posibilitatea, ca ea dupa asta, sa te ignore si sa iti spuna ca vrea sa fi-ti doar prieteni. Asa s-a intamplat la mine, si dupa o saptamana ma suna si imi spune ca ma iubeste.
See? (si asta e doar un mod de a i-o spune)
Bafta!