| Alex2526 a întrebat:

Cum fac sa rezist mai mult cand ma masturbez? Am zile cand rezist si 5-7 minute si zile cand termin in 30 de secunde
imi este rusine sa am primul contact sexual deoarece daca ma masturbez si termin in 5 minute cand fac sex?
Si cum unii dupa ce ejaculeaza prima oara se sterge si incepe sa se masturbeze a doua oara ca am incercat si eu si nu mai iese cum a iesit prima oara si incepe sa ma doara oualele.

2 răspunsuri:
| anonim16121 a răspuns:

Frate, contează si ce experiența ai in arta lăbii, dacă ești virgin dupa 5 minute o să-ți dai drumul într-un contact sexual dar sunt si cazuri in care le ține si mai mult(aia care și-au dat laba la greu), eu zic așa,cand i-o bagi, ia-o ușor,nu fii foarte grăbit, graba strică treaba, tu la masturbare ți-o dai prea repede, într-un contact sexual nu o sa dai așa de repede, nu o fuți iepurește, cand simți ca iti vine fă o pauza de 1 minut ca sa prelungești actul sexual sau cand simți ca ești excitat la maxim, îi simți vaginul umed e normal ca o sa te exciti, încearcă să te controlezi,contact vizual cu ea, nu te uita la sâni sau la vagin ca disperatul si încă un lucru... folosește prezervativul (Durex, nu fac publicitate dar sunt bune, ar trebui sa ma plătească ca le zic numele firmei, frate, sunt prezervative de calitate, prețul cam mare 10, 50 unul, dar merita, nu te înmulțești ca șoarecii), mult succes!(fundă dacă poți, e destul de bun răspunsul, pentru mai multe nelămuriri dă-mi mesaj pe privat)

| Mimica200000018 a răspuns:

Nu te mai uita si nici nu te gândi la fata!