| XoOxXo a întrebat:

Dupa primul contact sexual e ceva normal sa te doara burta? Ca o prietena de-a mea a avut primul ei contact sexual cu prietenul ei deci contactul a tinut 5 minute fiindca totusi era prima oara(pana cand s-a rupt heminul)Deci baiatul nu a dat drumul in ea. Deci se poate intampla ceva?

14 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

In nici un caz nu poate sa ramana gravida la primul contact sexual iar cat despre durere e normal...acum depinde...sunt fete care dupa fiecare contact sexual incepe o durere mica de burta, pentru altele deloc, depinde.

| AdelaElena20 a răspuns:

Nuu! nici vorba! La primul contact sexual poate sa isi dea drumu in ea ca nu ramane insarcinata si nu se intampla nimic! Da e normal sa te doara si burta!

| yoyois a răspuns (pentru AdelaElena20):

Fals! la primul contact POATE ramane gravida (40 % sanse )

| AdelaElena20 a răspuns (pentru yoyois):

Daca ai vazut ca majoritatea raspunsurilor au spus ca nu poate ramane gravida la primul act sexual, inseamna ca nu am spus degeaba. eu am intrebat si pe femeile invarsta si la fel mi-au confirmat! Deci tu si raspuns fals!

| XoOxXo explică:

Nu eu eram.prietena mea a povestit tot ca suntem ca 2 surori.Nu a dat drumul in ea si au folosit prezervativ si durerea de burta a tinut doar un minut.Si dupa aceea cum imi amintesc mi.a zis ca dupa ruperea heminului nu am mai continuat, deci contactul sexual era de durata mica.Ce ziceti? Sa.i spun sa cumpere pilule? Vreau un raspuns serios si fara glume va rog foarte frumos.

| AdelaElena20 a răspuns (pentru XoOxXo):

Nu trebuie sa ia pilule numai pentru un dubiu. va faceti foarte mult rau! Nu are nimic grav. Daca e asa stresata sa isi cumpere un test de sarcina sa se convinga ca e alarma falsa!

| CrazyTeenager a răspuns:

Posibil, sunt si care nu au nimic, mai sunt care au dureri si nu doar de burta. oricum insarcinata nu are cum sa fie.
Totusi rolling on the floor tipa stii si durata si unde a ejaculat...

| georgexxl a răspuns:

Este ceva normal si in citeva zile o sa isi revina important sa nu aiba relati sexuale 1 saptamana minim orce rana are nevoie de vindecare

| yoyois a răspuns:

Sunt sanse mici sa ramana gravida tongue

| Spiddy a răspuns:

1.Ai folosit prezervativ daca nu ai folosit si a dat drumu in tine trebuie sa iei pastila de a 2 zii daca o iei prea tarziu poate ramai gravida! Funda daca am fost de ajutorwinking

| Spiddy a răspuns:

1.Ai folosit prezervativ (prietenu'l tau)? 2. Daca nu si a dat drumu in tine... ramai gravida dar ai o sansa de nu a ramane gravida prin pastila de a 2 zi happy

| Carllaaa a răspuns:

Intr`adevar sunt sanse sa ramana insarcinata`.dar` probabil cum s`a speriat.s`a tot gandit la ce`a facut si creierul` actioneaza`.e posibil sa fie doar atat.dar as sfatui`o sa se protejeze de acumbatting eyelashes

| andraelena1 a răspuns:

Tu ai hemin? esti mai speciala sau proasta nu imi dau seama laughing muhaha

| l0cked a răspuns:

Sigur nu esti tu? Daca nu esti tu, de unde sti sigur ca nu si-a scapat?
poate minte acea fata. oh go on sau poate o mancat ceva stricat, orice solutie este.