| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma masturbez prima oara ejaculez dar de la adoua oara imi iese un fel de spuma dulce din preput nu din penis? Este normal, ce este acea spuma? (Asta se intampla din doua in doua zile aproximativ)

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ce gust are, daca spui ca-i dulce?

| sierra1 a răspuns:

"ma masturbez... adoua oara Imi iese un fel de spuma dulce"

ai gustat-o sau presupui?

| Mortimer2020 a răspuns (pentru sierra1):

Normal laughing)

| sierra1 a răspuns (pentru Mortimer2020):

Foarte tare!

| Mayhem666 a răspuns:

Ummm... de unde mai exact stii ca e dulce?

Oops, se pare ca au mai mentionat asta si altii, nu numai eu.

| CIaudiu a răspuns:

"iese un fel de spuma dulce" - rolling on the floor

| andreitmm a răspuns:

Ni ma asta dar pune-o in prajituri daca zici ca e dulce laughing

| Admiraljoker a răspuns:

Pai fă în asa fel sa iasă prima dată spuma dulce vei înnebuni femeile )))

| MirceaStoica a răspuns:

Cand o sa te distrezi cu prima femeie ii zici ca ii dai sa suga acadea