| alvinvlad2 a întrebat:

Cum fac sa se bata fetele pentru mine? dau like si fundita

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Analytical a răspuns:

Sa fi prost! si sa fi inteligent pentru a putea juca teatru, sau sa analizezi fete si sa iti dai intalnire cu mai multe si sa afle x de y! e bai atunci!winking dar e mai bai de tine, pentru ca vei ajunge un frustrat si nu-ti doresc sa fi "cool" asta insemnand sa devi "tare" prin asta! esti un ratat! nimeni nu si-ar dori un idiot cu intentii serioase pentru o relatie! ce aveti mai?! suntem oameni, fiinte! nu aveti sentimente? mergeti la ZOO! instincte, insensibili, cine va mai rabda pe acest pamant?! in afara de Cel de Sus?! incompetentiilor si copii facuti pentru alocatie in marea majoritate! imi cer sincer scuze ca am fost dura! am incercat sa nu fiu, dar nu se poate cu o lume ca asta! in loc sa progresam, regresam! daca va complaceti in Romanica asta, fiti asa! no offense to the rest!winking

| x4z5 a răspuns:

Da-ti cu miere pe corp... dupa o sa se bata pe tine si la propriu si la figurat!

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu nu m`as bate pentru niciun baiat laughing)
mai degraba baietii se bat pentru fete. fetele trebuie cucerite. happy

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Eee...nu crezi ca vrei prea mult de la viata?

| Rebecca009 a răspuns:

TU esti cel care merita o bataie!

| alvinvlad2 explică (pentru Rebecca009):

Ce vrei sa spui prin asta

| AiSeEuNoTePego a răspuns:

Le dai ciocolata.

| alvinvlad2 explică (pentru AiSeEuNoTePego):

Si-a tat? cred ca e mai mult

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru AiSeEuNoTePego):

Nu prea cunosti fetele.

| AiSeEuNoTePego a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

Am spus la misto!