| alvinvlad2 a întrebat:

Cum fac ca fetele sa se indragosteasca de mine? like si funda

6 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Sa fii tu insuti! Stiu, un raspuns simplu si direct, dar permite-mi sa-ti explic. Nu are nici un rost sa ai in vizor o anumita fata, s-o observi, sa vezi ce-i place si ce genuri de baieti ii place si sa te transformi tu in acel gen. Nu numai ca probabil nu vei reusi sa fii acel gen de baiat, darvei trai doar in minciuna! caracteru tau este perfect si fara sa te schimbi pentru persoana respectiva. Desigur, nu zic sa nu incerci sa devii mai bun, dar sa devii mai bun in felul tau si sa devii bun pentru tine, nu pentru o fata ca s-o impresionezi! Cimporta-te cum te comporti tu normal, iar cand iti place de o fata anume, atuncea acorda-i atentia ta maxima, afectiune, intelegere si arata-i ce ii poti tu oferi. Comporta-te ca un iubit cu ea, dar si ca un prieten, fata vrea mai mult decat ceva fizic.
Mult succes iti doresc!

Răspuns utilizator avertizat
| AdelaElena20 a răspuns:

Intr-un singur rand iti spun ca trebuie sa fii pe placul lor.
Sa te aranjezi, sa te comporti civilizat, sa te bagi in seama cu ele, sa fii seducator, in caz ca ai nr lor de telefon dale un mesaj seara de noapte buna sau dimineata sa le inveselesti ...chestii de genu

| alvinvlad2 explică (pentru AdelaElena20):

Explica la seducator

Adica

| Rebecca009 a răspuns:

Iti dai cu AXE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin felul tau de a fi! Fa-o sa rada, glumeste cu ea, vezi ce-i place, ce pasiuni are si ai sa ai subiecte de discutie,Vezi ce muzica asculta,ce filme ii plac, toate aceastea te vor apropia si felul in care ii vei arata ce fel esti o va face sa te doreasca si sa te iubeasca! Bafta!