| traficanta a întrebat:

Cum fac sa-si recapete mama increderea in mine?!

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Asa ma gandeam si eu demuuult!
lasa timpul sa treaca peste faptele komise, si... ascult-o si spune-i tot,. si sa nu-i mai gresesti!
e greu ca dupa ce increderea i-a fost tradata, sa mai poata sa fie la fel, dar e mama ta! esti sange sin sangele ei! nu are voie sa nu te ierte! esti bucatica din ea!
uh doar fi kuminte, ascult-o si lasa timpul sa treaca! si sa nu insinti niciodata aspupra a ceva ce nu-i convine! pentru, ca daca vede ca faci asta, ea mai raw va face!
sa ai rabdare ca toate trec, si veti fi ca la inceput afel ca mine si mami! :X
multa bafta ti doresc si sa fi kuminte! :*paap

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa asculti ce iti zice ea in orice moment.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Sa nu mai mananci dupa ora 7 seara laughing

| EnjoiProSkater a răspuns:

Zi ce ai facut si pot sa te ajut ce ai luat droguri laughing?

| EnterSandman a răspuns:

Simplu.nu poti.

| DaNNa_6387 a răspuns:

Pai...depinde cu ce ai gresit fata de ea..."increderea e usor de pierdut si greu de castigat"

| myky16 a răspuns:

Incerca sa o asculti si sa o faci inasa fel sa isi recapete increderea in tine

| myky16 a răspuns:

Incerca sa o asculti si sa o faci inasa fel sa isi recapete increderea in tine
sper ca te-am ajutat

| xxxXyx a răspuns:

Fa si tu lucruri in plus adica.Du gunoiul laughing sau mai putin pe pc.Fa-o sa creada ca te-ai cumintit sa nu mai tipi la ea si ce zice chiar daca nu iti convine fa-o! love struck si incearca sa fi cat mai calma si iubitoare cu ea.Bafta!